Fly4free.pl

Tanie loty do USA i Kanady: bilety z Warszawy od 1206 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1206 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: GagliardiPhotography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z atrakcyjnych cen biletów i wybierz się za wielką wodę, by odkryć Stany Zjednoczone lub Kanadę. Tym razem będziesz miał okazję odwiedzić Nowy Jork, Waszyngton, Boston lub Toronto. Który kierunek wybierzesz?

Do USA i Kanady udasz się w maju oraz we wrześniu i październiku. Czekają cię loty z Warszawy do Toronto (Hamilton), Waszyngtonu (Baltimore), Nowego Jorku (Stewart) lub Bostonu, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Play. Po drodze czekają cię przesiadki na Islandii. Możesz je przeznaczyć na szybkie zwiedzanie Rejkiawiku i okolicy.

Termin podróży: maj oraz wrzesień-październik
Linia lotnicza: Play
Bagaż: podręczny

Hotel od 566 PLN/noc/2 osoby

W Nowym Jorku wybrałem dla ciebie 4* hotel OYO Times Square. Obiekt zlokalizowany jest na Manhattanie i będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Waszyngtonie rekomenduję pobyt w Days Inn by Wyndham. Na miejscu znajdziesz pokój z wygodnym łóżkiem, TV, prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »