Fly4free.pl

Loty do USA (Baltimore/Waszyngton) z Pragi od 1135 PLN. Wiosna, lato

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MH Anderson Photography, Shutterstock
Za Fly4free.com. Bardzo dobra okazja taniej podróży na wschodnie wybrzeże USA zza naszej południowej granicy. W cenie, która nie nadwyręży domowego budżetu. Terminy wiosenne i letnie.

Oba miasta znajdują się we wschodniej części wybrzeża USA. Zarówno stolica, Waszyngton, jak i urocze Baltimore mają wiele do zaoferowania. Wybierając się w tamte rejony nie możecie przegapić możliwości zobaczenia Białego Domu, Mauzoleum Abrahama Lincolna, Pomnika Waszyngtona, Kapitolu czy też Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych. W Baltimore polecam zobaczyć port oraz National Aquarium z wieloma gatunkami morskich stworzeń.

LOTY

Wybrane daty (jest ich więcej):

Loty do USA linią Condor z przesiadką na lotnisku we Frankfurcie. W tytułowej cenie podróżujecie z bagażem podręcznym do 6 kg i nadawanym do luku bagażowego o maksymalnej wadze 23 kg.

NOCLEGI

Wybierzcie zakwaterowanie wybierając z bogatej oferty hosteli, apartamentów i hoteli:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Trump spełni swoją obietnice zniesienia wiz i będzie super. Oczywiście chodzi o zniesienie wiz dla obywateli Rosji. Co będzie dotyczyć także podległych guberni.
escobar, 20 stycznia 2017, 10:19 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »