Loty do Tel Awiwu w okresie ferii za 108 PLN. Z Katowic
(Aktualizacja) Jeśli szukacie pomysłu na ciekawy kierunek podróży, to wycieczka do Izraela może być doskonałą opcją. Odbędziecie ją w okresie ferii, które przypadają dla woj. śląskiego.
Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik Kashpir. Dziękujemy.
Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club. Jako propozycję zakwaterowania, wybrałem dla Was apartamenty usytuowane zaledwie 3 minuty spacerem od plaży w Tel Awiwie. Pokoje są klimatyzowane i można w nich korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Obejmują one w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, lodówką i czajnikiem. W łazience znajduje się wanna lub prysznic.
By lepiej poznać ten fantastyczny kraj, wypożyczcie samochód, który pozwoli Wam na dotarcie w najciekawsze jego zakątki. Nie zapomnijcie o wykupieniu ubezpieczenia na Icarhireinsurance.com.
Istria od 2599 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 2733 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Brava od 1926 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?