Fly4free.pl

Leć na falafela i zawody na pięknej plaży. Izrael z Katowic za jedyne 98 PLN!

98 PLN
Oferta nieaktualna
Plaża w Tel Awiwie
Foto: StockStudio Aerials / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tel Awiw i Katowice dzieli w linii prostej około 2400 km. To oznacza, że kupując bilety w tytułowej cenie, za kilometr lotu zapłacicie tylko… 2 grosze. Przyznacie, że to nie lada okazja!

Do Tel Awiwu polecicie na pokładzie samolotów linii Wizz Air. Do wyboru macie kilka terminów podróży: zimą lub wiosną. Pamiętajcie, że kupując bilety w najniższej cenie będziecie mogli zabrać ze sobą na pokład tylko bagaż podręczny. Przygotowaliśmy dla was specjalny poradnik, który pomoże w rozsądnym pakowaniu się na krótkie wyjazdy.

Przebywając w Tel Awiwie, warto pokusić się o wycieczkę do Jerozolimy (autobusy kursują na tej trasie co pół godziny, a bilet kosztuje równowartość 25 PLN).

Termin podróży: luty – maj
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny

Hotel

W Tel Awiwie zatrzymajcie się w hotelu Modern TLV. Czekają tam na was klimatyzowane pokoje z dużymi, wygodnymi łóżkami.

Hotel w Tel Awiwie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki do Izraela?

Odpowiedź będzie bardzo prosta. W Tel Awiwie przede wszystkim Jaffę, której korzenie sięgają starożytności, wraz z placem Kedumim, wieżą zegarową, meczetem Mahmudiego, synagogą Beit Zunana oraz Muzeum Starożytności.

Tel Awiw to również piękne, piaszczyste plaże. Jedną z najpiękniejszych z nich jest Metzitzim Beach, wokół której znajdziecie mnóstwo restauracji, barów i kawiarni.

Osobiście uważam, że obowiązkowym punktem wycieczki do Izraela jest odwiedzenie Jerozolimy. Dobra wiadomość jest taka, że łatwo można zrobić to w czasie jednodniowej wycieczki, mając szansę zobaczyć jej najważniejsze atrakcje: Ścianę Płaczu, Górę Oliwną, Kopułę na Skale, meczet Al-Aksa, Bazylikę Grobu, czy też mury starego miasta.

Nie zapomnijcie również spróbować genialnych falefeli na Caramel Market oraz świeżo wyciskanych soków. Przebywając w okolicach miejskich plaż, rozglądajcie się również za możliwością uczestnictwa w różnych zawodach, odbywających się na świeżym powietrzu – dołączcie do grających w freesbie lub w siatkówkę plażową 😉

Port w Jaffie
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
Ludzie w kawiarni
Foto: Fotokon / Shutterstock
Widok Jerozolimy
Foto: Chr. Offenberg / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 169 PLN).

  • Sprawdźcie relację z podróży do Izraela napisaną przez naszego czytelnika.

  • Wycieczka do Izraela niekoniecznie musi nadwyrężyć wasz portfel. Zapoznajcie się z naszymi wskazówkami, jak oszczędzić na miejscu.

  • Zabierzecie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić pieniędzy na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »