Fly4free.pl

Finał The Tall Ships Races: wakacyjne loty do Szczecina z Krakowa za 119 PLN

119 PLN
Oferta wyprzedana
The Tall Ships Races
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: zhuoblogg@hotmail.no / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szczecin już po raz czwarty będzie organizatorem Zlotu Wielkich Żaglowców! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen lotów krajowych oferowanych przez linie Ryanair i wybierzcie się na wakacje pełne atrakcji do stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Na wycieczkę do Szczecina polecicie z Krakowa w terminie: 29 lipca – 5 sierpnia. W podróż zabierzecie mały bagaż podręczny. Zapoznajcie się z naszym poradnikiem dotyczącym pakowania, a nie będzie stanowiło to problemu.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 124 PLN/noc

W Szczecinie polecam zakwaterowanie w Apartments in – Floriana, który położony jest w samym sercu miasta. Każde studio wyposażone jest w prywatną łazienkę i aneks kuchenny.

zarezerwuj hotel w szczecinie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeśli szukacie noclegów z wyższej półki, wybierzcie pobyt w 4* hotelu Novotel Szczecin Centrum. W każdym pokoju znajduje się telewizor i prywatna łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

zarezerwuj hotel w szczecinie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

The Tall Ships Races 2021 w Szczecinie

Tegoroczny finał The Tall Ships Races odbędzie się w Szczecinie, impreza jest darmowa i potrwa od 31 lipca do 3 sierpnia. W mieście zacumują żaglowce, które zakończą swoją rywalizację na wodach Bałtyku, odwiedzając po drodze cztery inne porty: w Kłajpedzie, Turku, Tallinie i Mariehamn.

Do Szczecina przypłyną 4 jednostki klasy A, 11 jednostek klasy B, 14 jednostek klasy C i 11 jednostek klasy D. Na lądzie będą na was czekać wesołe miasteczka, food trucki, Jarmark pod Żaglami oraz sceny muzyczne, na których będą koncertować lokalni artyści. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Pamiętajcie, że tegoroczna impreza jest uzależniona od sytuacji epidemiologicznej w kraju. Na moment pisania artykułu, przygotowania idą pełną parą.

W Szczecinie warto zobaczyć także stare miasto i gotycką katedrę św. Jakuba, to drugi najwyższy kościół w Polsce (po bazylice licheńskiej). Co jeszcze? Odwiedźcie Basztę Siedmiu Płaszczy, Rynek Sienny ze Starym Ratuszem oraz renesansowy Zamek Książąt Pomorskich.

szczecin
Foto: benkrut / yayimages.com
szczecin
Foto: benkrut / yayimages.com
szczecin
Foto: moti1963 / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Zobaczcie 10 największych atrakcji Szczecina.

  • Głodni? Sprawdźcie 10 najlepszych restauracji w mieście.

  • W linii lotniczej Ryanair w cenę biletu wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm.

  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie zwiedzania Szczecina? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »