Fly4free.pl

Tanie loty do Szanghaju z Warszawy za 1483 PLN

1483 PLN
szanghaj miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: HelloRF Zcool / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wyszukałem dla was bilety lotnicze w atrakcyjnej cenie do Szanghaju. Dostępnych jest dużo terminów podróży. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Do Azji polecicie na pokładzie linii lotniczej China Southern. Po drodze czekają was przesiadki (2-9h) w Amsterdamie i Pekinie. Dłuższą z nich możecie wykorzystać na zwiedzanie chińskiej stolicy. Dostępnych jest dużo terminów podróży od listopada do marca.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 12 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Szanghaju możecie zatrzymać się w Shanxi Business Hotel, który leży w centrum miasta, niedaleko stacji metra. W każdym pokoju znajdziecie klimatyzację, bezpłatne WiFi i prywatną łazienkę.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »