Fly4free.pl

Tanie loty do Szanghaju z Warszawy za 1350 PLN

1350 PLN
szanghaj widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sven Hansche / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla was bilety w atrakcyjnej cenie do najdynamiczniej rozwijającej się metropolii w Azji! To ,,serce” chińskiej gospodarki i finansów. Atrakcją będzie również możliwość odwiedzenia… Disneylandu. Spełnijcie swoje dziecięce marzenia!

Do Szanghaju polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Finnair oraz Juneyao Airlines. Po drodze czekają was krótkie przesiadki w Helsinkach. W cenę wliczony jest także bagaż rejestrowany. Dostępnych jest dużo terminów w marcu. Proponuję wybrać się na azjatycką wycieczkę np. w dniach 5-12 marca.

Termin podróży: marzec 2020
Linia lotnicza: Finnair i Juneyao Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel181 PLN/noc

W Szanghaju proponuję wam noclegi w hotelu Mercure Shanghai Royalton.

zarezerwuj hotel w szanghaju

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co robić w Szanghaju?

Główne atrakcje Szanghaju to Nanjing Street (główny deptak miasta) i leżące w pobliżu wybrzeże Bund, nowoczesny Pudong oraz kolonialna Dzielnica Francuska. Warto także zobaczyć muzeum (Shanghai Museum) oraz ogrody Yuyuan i stare miasto.

Co powiecie na wizytę… w Disneyland! To nie tylko marzenie dzieci, ale również dorosłych. Park znajduje się na obszarze blisko 4 km2 i składa się z 7 tematycznych stref: Mickey Avenue, Gardens of Imagination, Fantasyland, Treasure Cove, Adventure Isle, Tomorrowland i Toy Story Land.

Najłatwiej dojedziecie tam linią metra nr 11, która kursuje w stronę Disney Resort Station lub autobusem nr 50, 51 lub 52. Ceny biletów do Disneylandu: 399 CNY (ok. 222 PLN) – normalny bilet (od poniedziałku do piątku) i 575 CNY (ok. 320 PLN) w weekend. Wejściówki możecie kupić na oficjalnej stronie Disney Shanghai Resort, najwcześniej 30 dni przed planowaną datą wizyty.

Foto: HelloRF Zcool / Shutterstock
szanghaj swiatynia
Foto: Maksym Deliyergiyev / Shutterstock
szanghaj w deszczu
Foto: Maridav / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Za wizę umożliwiającą jednokrotny wjazd na terytorium Chin będziecie musieli zapłacić około 445 PLN.

  • Po Szanghaju najlepiej przemieszczać się metrem. Bilet na cały dzień to koszt 18 CNY (ok. 10 PLN)

  • Do Azji polecicie na pokładzie linii lotniczych Finnair oraz Juneyao Airlines.

  • W cenę biletów lotniczych wliczony jest również bagaż rejestrowany.

  • W czasie podróży po Szanghaju polecam płacić wielowalutową kartą Revolut, dzięki czemu nie stracicie na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »