Fly4free.pl

Tanio! Czarterowe loty do Sri Lanki z Katowic za 1799 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1799 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Yves Alarie / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Potrafisz szybko podejmować decyzję o wyjeździe, a do tego nie masz problemu z wzięciem urlopu z dnia na dzień? W takim razie na pewno zainteresuje cię atrakcyjnie cenowo oferta przelotów do egzotycznej Sri Lanki. Działaj „błyskawicznie”, ponieważ wylot już za 2 dni!

Do Kolombo udasz się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach w terminie 4-15 stycznia. W obie strony podróżować będziesz na pokładzie samolotu czarterowej linii Enter Air. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny o standardowych rozmiarach.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny

Uwaga: operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 430 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chciałbyś z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji.

Foto:

O tanich lotach do Sri Lanki poinformował nas nasz partner Lastminuter.pl, dziękujemy.

Hotel od 140 PLN/2 osoby/noc

W Sri Lance proponuję ci noclegi w 3* hotelu Roy Villa Beach, który znajduje się tuż przy plaży Payagala. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do odkrytego basenu, sieci WiFi oraz codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt ze śniadaniami w 3* hotelu Vibration, który położony jest tuż przy plaży Hikkaduwa. Na jego terenie mieści się odkryty basen oraz strefy wypoczynku. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także rozważyć pobyt w 4* hotelu Marino Beach Colombo z odkrytym basenem na dachu. Znajduje się on tuż przy plaży. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Sri Lanka
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1999 PLN
  • Liczba ofert303
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu3.5 g. później
  • Walutarupia lankijska (LKR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Sri Lance
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
W artykule brakuje informacji na temat konieczności posiadania wizy. Pod jakim adresem jest dostępny Wniosek wizowy online?Jaki jest koszt oraz czas oczekiwania na wizę?
surfen, 2 stycznia 2024, 11:48 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »