Fly4free.pl

Jesień w Rumunii: loty z Berlina do Bukaresztu od 67 PLN

67 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mitzo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

No bo gdzie znajdziecie lepszy jesienny klimat, jak nie w Rumunii? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów i wybierzcie się do stolicy kraju wampirów w śmiesznie niskiej cenie. Ktoś chętny na spotkanie z Drakulą 😊?

Do Bukaresztu udacie się ze stolicy naszego zachodniego sąsiada – Berlina. Dostępnych jest wiele jesiennych terminów, np.: 13 – 20 listopada. Wasza podróż odbędzie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów do Rumunii polecicie z bagażem podręcznym, dlatego przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

Przygotowałam dla was także propozycję noclegów, w których możecie zatrzymać się podczas wycieczki. Oczywiście, planując objazdówkę po kraju, nie możecie zapomnieć o wypożyczeniu auta.

Bukareszt – wulkany błotne –Braszów – Segieszów – Bukareszt

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Podróżod 67 PLN/osoba

Berlin – Bukareszt – Berlin >>

Inne terminy w dobrej cenie to: 27 – 29 listopada oraz 7 – 14 grudnia.

Hotelod 155 PLN/2 osoby/noc

W Bukareszcie wybierzcie 4* hotel Duke Romana. Obiekt położony jest w centrum miasta i oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami. Co więcej, na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód295 PLN/7 dni

Zwiedzanie Transylwanii ułatwi wam wypożyczony samochód. To najwygodniejszy sposób, aby dotrzeć do najgłębszych zakamarków kraju. W przypadku tej podróży polecam wam samochód marki Kia (model Sportage lub inne auto zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas wycieczki?

W Bukareszcie koniecznie wybierzcie się na spacer po jego centrum. Zobaczcie największy budynek parlamentu w Europie i odwiedźcie Łuk Triumfalny. W dalszą podróż udajcie się do Braszowa, który jest jednym z najbardziej urokliwych miast w Rumunii. Zróbcie sobie zdjęcie z Czarnym Kościołem i wjedźcie na szczyt Góry Tampy.

Będąc w okolicy warto zahaczyć o Bran, gdzie znajduje się słynny Zamek Drakuli. Wstęp do obiektu to koszt 40 RON (około 37 PLN).

Co powiecie na nietypową atrakcje? Wiedzieliście, że w okolicy Bukaresztu znajdują się wulkany błotne? Znajdziecie je niedaleko miejscowości Berca, w okolicy wsi Pâclele.

Foto: cge2010 / Shutterstock.com
Foto: Hurghea Constantin / Shutterstock
Foto: aaltair / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »