Tanie loty do RPA z Berlina za 1708 PLN
Wybierzcie się do Republiki Południowej Afryki, a dokładnie do Johannesburga. Obcowanie z przyrodą to jedna z największych atrakcji tego kraju.
W podróż udacie się w okresie, w który w RPA roślinność jest pełna życia, a deszcze nie są już tak intensywne. Do Afryki polecicie liniami Iberia z krótkimi (1-2h) i wygodnymi przesiadkami w Madrycie. Nie zniechęcajcie się wylotem z Berlina, tutaj podpowiadamy jak się tam tanio dostać. Sprawdźcie inne terminy w kalendarzu.


W RPA możecie zatrzymać się w hotelu Palm Continental, który położony jest w Johannesburgu i oferuje kryty basen z podgrzewaną wodą oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Każdy klimatyzowany pokój wyposażony jest w telewizor LCD, lodówkę, czajnik i sejf. W łazience znajduje się wanna lub prysznic oraz bezpłatny zestaw kosmetyków.
Kalendarz najtańszych lotów
Alanya od 2420 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Rodos od 2271 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Dahab od 2686 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?