Fly4free.pl

Loty do Peru z Berlina od 1987 PLN. Także na majówkę!

1987 PLN
Machu Picchu w Peru
Foto: saiko3p / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyruszcie w podróż do Peru i odkryjcie to, co ma najlepszego do zaoferowania ten cudowny kraj w Ameryce Południowej. Piaszczyste plaże nad Pacyfikiem, ośnieżone szczyty w Andach, niesamowite miasto Machu Picchu czy gęsta, tropikalna, dziewicza dżungla – przygoda czeka!

Do Limy podróżować będziecie ze stolicy naszych zachodnich sąsiadów. Dostępnych jest bardzo dużo terminów, zarówno na podróże last minute (wylot jeszcze w tym tygodniu), jak również nieco bardziej odległe daty czerwcowe. Na szczególną uwagę zasługuje wycieczka w okresie przypadającym na majówkę! W zależności od wybranego terminu, po drodze czekać was będą przesiadki (gwarantowane przez przewoźnika) na lotniskach w Paryżu i/lub Amsterdamie.

Przygotujcie się na długi lot, ponieważ międzykontynentalna podróż trwać będzie ponad 13 godzin w jedną stronę. Podczas lotu możecie liczyć na bezpłatny catering w postaci dwóch posiłków, serwowane będą również napoje bezalkoholowe i alkoholowe. W cenie biletu na pokład samolotu możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec – czerwiec 2020
Linia lotnicza: KLM, Air France
Bagaż: podręczny

Podróżod 1987 PLN

Berlin – Lima – Berlin »

rezerwacja lotów

Za niewiele większą kwotę dostępne są bilety na podróże późną wiosną, w tym także w okresie majówki!

Berlin – Lima – Berlin (majówka) »

rezerwacja lotów

Inne przykładowe terminy podróży: 13 – 22 marca; 19 – 26 marca; 27 marca – 8 kwietnia; 7 – 22 kwietnia; 20 kwietnia – 4 maja; 28 maja – 8 czerwca; 9 – 21 czerwca, 11 – 24 czerwca.

Hotel262 PLN / noc

Pierwsze dni w Ameryce Południowej proponuję spędzić w stolicy Peru, w 3* hotelu Diamond. Najlepszą ofertę uzyskacie wybierając pośrednika Hotels.com

rezerwacja hotelu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Peru?

Podczas podróży w ten rejon Ameryki Południowej obowiązkowym punktem wycieczki dla każdego z was z pewnością będzie odwiedzenie Machu Picchu. Jest to najlepiej zachowane miasto Inków, które znajduje się w odległości 112 km od Cuzco. Machu Picchu jest jednym z siedmiu cudów świata! Najwygodniejsza opcja podróży do tego słynnego kompleksu to loty z Limy do Cuzco. Ostatni odcinek będziecie musieli pokonać lądem.

Kolejnym punktem „must see” podczas waszej podróży powinna być wizyta w Tęczowych Górach. Tak jak w przypadku Machu Picchu, doskonałą bazą wypadową do Vinicunca Rainbow Mountain będzie Cuzco. Góry od miasta oddalone są o 139 km. Aby móc w pełni podziwiać krajobrazy, wybierzcie się na całodzienny trekking.

Zachęcam was do zapoznania się z relacjami naszych czytelników, w których znajdziecie wiele wskazówek oraz przydatnych informacji. Zobaczcie „Wyprawa po legendarne złoto Peru” autorstwa ostrand oraz „Selva, Sierra, Costa – różnorodne Peru” autorstwa b79.

Foto: Marnix Foeken / Shutterstock.com
Foto: emperorcosar / Shutterstock.com
Foto: NiarKrad / Shuttertock.com
Przydatne informacje
  • Na pokład możecie zabrać bagaż podręczny – 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa – 40 x 30 x 15 cm.

  • Z naszego poradnika dowiecie się, jak efektywnie pakować się w bagaż podręczny.

  • Nie lubicie tracić pieniędzy na przewalutowaniach? Do Peru zabierzcie ze sobą wielowalutową kartą Revolut.

  • Tutaj podpowiadamy jak się tam tanio dostać do Berlina.

  • Wybierając się do Peru nie będziecie potrzebowali wizy. Wystarczy sam paszport!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »