Fly4free.pl

Tanie loty do Pekinu z Warszawy od 1440 PLN

1440 PLN
Pekin zakazane miasto
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla was bilety w bardzo atrakcyjnej cenie do stolicy Państwa Środka. Dostępne są także loty bezpośrednie!

Najtaniej polecicie na linią lotniczą China Southern. Po drodze czekają was przesiadki (3-5h) w Amsterdamie. Dostępnych jest sporo terminów od listopada do marca. W cenę biletów wliczony jest także bagaż rejestrowany.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - suma wymiarów 115 cm (dł. + szer. + gł.) (max. 5 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Wolicie dopłacić około 200 PLN i lecieć bez przesiadek? W tych samych terminach dostępne są także bezpośrednie loty PLL LOT z Warszawy.

Wskazówka

Interesują was wyloty: z Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Wrocławia, Bydgoszczy lub Zielonej Góry z przesiadką w stolicy? Wystarczy, że po wybraniu jednego z terminów zmienicie miejsce wylotu na wam odpowiadające.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Pekinie proponuję wam noclegi w 4* hotelu Novotel Beijing Xin Qiao, który leży blisko centrum, naprzeciwko stacji metra Chongwenmen (linia nr 2 i 5). W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę i bezpłatne WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »