Bardzo tanie loty do Nicei z Krakowa za 92 PLN!
Nie zmarnujcie okazji i zakupcie bilety na południe Francji w korzystnej cenie. Polecicie tam w grudniu w dogodnym terminie (środa-niedziela).
Jedyne 92 PLN będziecie musieli zapłacić za bilety lecąc w terminie 11-15 grudnia. To doskonała okazja, by wreszcie zobaczyć Lazurowe Wybrzeże. Polecicie tam linią Wizz Air z bagażem podręcznym. Z lotniska do centrum miasta dojedziecie tramwajem za ok. 7 PLN. Kursują one co 20 minut.
W Nicei proponuję wam zakwaterowanie w centrum miasta w hotelu Bristol. Leży w odległości 200 metrów od dworca kolejowego i 1 km od plaży. W jego ofercie znajdziecie klimatyzowane pokoje i bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu. Każdy pokój ma łazienkę, a w niej prysznic.
Hurghada od 2493 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Ayia Napa od 2038 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 2086 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?