Fly4free.pl

Okazja na loty do Nepalu z Warszawy za 2379 PLN

2379 PLN
Himalaje
Foto: Olga Danylenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Gratka dla osób czekających na dobrą cenę lotów do Nepalu. To właściwy moment na rezerwację biletów biorąc pod uwagę również termin podróży.

Nepal to chyba jeden z najciekawszych i najładniejszych krajów południowej Azji. To raj dla ludzi kochających góry i aktywny wypoczynek. Lecąc tam z pewnością musicie rozważyć trekking wokół Annapurny, Pokhary oraz przeznaczyć czas na zwiedzanie Katmandu i okolic. Oczywiście trzeba również wspomnieć o Mount Evereście. Najwięksi górscy zapaleńcy mogą wybrać się na wspinaczkę, odpowiednio wcześniej organizując taki wypad. Listopad to jeden z najlepszych miesięcy na wyprawę do tego kraju. Jest to czas kiedy ustępuje monsun i znacznie polepsza się widoczność, a to szczególnie ważne kiedy na miejscu czeka was wiele spektakularnych widoków.

Przeloty odbędziecie na pokładach samolotów Air China oraz Lufthansa. Po drodze czekają was przesiadki (ok. 5-godzinne) w Chengdu oraz we Frankfurcie.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pierwsze 3 dni po przylocie proponuję spędzić w Katmandu. Zatem proponuję wam spędzić ten czas w hotelu Swastik Hotel. Każdy z pokoi wyposażony są w telewizor, łazienkę i balkon.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »