Fly4free.pl

Andaluzja w wakacje: loty do Malagi z Katowic za 248 PLN

248 PLN
Oferta wyprzedana
plaża w Maladze
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Valery Bareta / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Zafundujcie sobie krótką, letnią wycieczkę do pięknego regionu Hiszpanii. Za loty w szczycie sezonu urlopowego zapłacicie tytułowe 248 PLN.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

ibis budget Málaga Centro usytuowany jest 15 minut spacerem od Muzeum Picassa. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, a znajdziecie w nich również telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienkę. Nieopodal budynku zlokalizowanych jest kilka barów i sklepów.

Atrakcyjne ceny wynajmu zachęcają do odkrywania regionu wypożyczonym samochodem. Zadbajcie o ubezpieczenie Icarhireinsurance.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »