Loty do Hiszpanii. Bilety do Madrytu z Poznania za 130 PLN

Oferta wyprzedana
Madryt
Foto: Sean Pavone, Shutterstock.com
(Aktualizacja) Mam dla Was promocyjne przeloty do hiszpańskiej stolicy. Za bilety w dwie strony do Madrytu zapłacicie 130 PLN. Do rezerwacji niepotrzebne są żadne kluby zniżkowe.

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

madryt loty

W podróż do stolicy Hiszpanii udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

NOCLEGI

W Madrycie proponuję Wam zakwaterowanie w ibis budget Madrid Centro las Ventas. Wszystkie pokoje oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do krajowych i międzynarodowych kanałów telewizyjnych. W pokojach znajduje się też łazienka z prysznicem oraz oddzielna toaleta.

spanie w madrycie

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

Przedłużony weekend w Wilnie za 321 PLN

5 godzin temu