Fly4free.pl

Loty do Las Vegas z Berlina za 1305 PLN. Auto na tydzień za 298 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: canadastock, shutterstock
Mam dla Was propozycję podróży z cyklu leć i jedź. Za bilety lotnicze zza naszej zachodniej granicy do Las Vegas i z powrotem oraz wypożyczenie samochodu na cały pobyt zapłacicie 1603 PLN.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Loty do Las Vegas (7 – 14 listopada) za 2610 PLN/2 osoby (1305 PLN/osoba)
  • Wypożyczenie auta na cały pobyt (7 – 14 listopada) za 596 PLN/2 osoby (298 PLN/osoba)

SUMA: 3206 PLN/2 osoby (1603 PLN/osoba)

WAŻNE!
Podczas całej podróży wymagane jest posiadanie amerykańskiej wizy. Osoby bez dokumentu mogą rezerwować bilety, jednak bez gwarancji otrzymania go.

LOTY

Kliknij i zarezerwuj loty do Vegas dla dwóch osób w terminie 7 – 14 listopada

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

Jeżeli interesują Was przeloty w dwie strony dla jednej osoby, skorzystajcie z poniższych propozycji.

Kliknij i zarezerwuj loty do Vegas w terminie 7 – 14 listopada

Kliknij i zarezerwuj loty do Vegas w terminie 14 – 28 listopada

W podróż do Nevady zabierzecie 1 bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm oraz 1 niewielki przedmiot osobistego użytku o maksymalnych wymiarach 25 x 33 x 20 cm, który zmieścicie pod znajdującym się przed Wami fotelem.

AUTO

Wypożyczcie samochód w Las Vegas, dzięki temu zwiedzicie parki narodowe takie jak: Dolina Śmierci, Wielki Kanion, Bryce czy Zion, a przy okazji łatwo i wygodnie dojedziecie na Zaporę Hoovera.

Las Vegas w dzień nie wygląda zbyt okazale, dlatego podczas wczesnych godzin proponuję Wam wyjazd nad Zaporę Hoovera. Wracając do miasta zatrzymajcie się na zdjęcia przy znaku witającym podróżnych. Jeżeli planujecie zakup pamiątek, rozważcie ofertę sklepu Bonanza Gift Shop. Po zastrzyk adrenaliny lub na podziwianie panoramy miasta udajcie się na Stratosphere. Jest to druga po CN Tower w Toronto, najwyższa wieża na zachodniej półkuli. Poza tarasem widokowym, na samej górze znajduje się kilka karuzeli oraz rollercoaster! Gdy zapadnie zmierzch, wybierzcie się na spacer po głównej ulicy – Strip. Świecące zewsząd neony, pokaz tańczących fontann przy hotelu Bellagio, czy mała Wenecja przy hotelu Venetian, na długo zapadną w Waszej pamięci. Aha, nie zapomnijcie wybrać się do jednego z kasyn, może szczęście Wam dopisze.


Foto: Cecilia Lim H M, Shutterstock

Chcecie podziwiać Wielki Kanion? Wybierzcie się w drogę z Las Vegas w kierunku Flagstaff, a przy okazji po drodze będziecie mieć możliwość przejechania się historyczną Road 66. We Flagstaff z łatwością znajdziecie tani nocleg, a dzięki bliskości południowej strony Kanionu, będziecie mieć możliwość dłuższej obserwacji pięknej przyrody z punktów widokowych.


Foto: prochasson frederic, Shutterstock

Będąc już tak daleko, muszę namówić Was na podróż do Page. W bliskim sąsiedztwie miasta znajdziecie takie atrakcje jak: Horseshoe Bend, Kanion Antylopy, jezioro Powell oraz Zaporę Glen Canyon.


Foto: Wisanu Boonrawd, Shutterstock

Z Page wybierzcie się do słynnego Monument Valley, które możecie kojarzyć np. z filmu Forrest Gump. Nieopodal znajduje się mało znany park stanowy Goosenecks z zakolem rzeki San Juan. Od siebie polecam Wam wybrać się na punkt widokowy Moki Dugway.


Foto: Yongyut Kumsri, shutterstock

Wracają do Las Vegas, nie możecie pominąć wspaniałych parków narodowy Bryce oraz Zione. Jeżeli lubicie piesze wędrówki oraz chodzenie po górach, to z obu tych miejsc wrócicie zachwyceni. Będąc w Zione polecam Wam wspinaczkę na Angels Landing, skąd rozciera się niesamowity widok.


Foto: Peerasith Patrick Triratpadoongphol, Shutterstock

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Norwegian :-(
niedzwiecki.pl, 12 sierpnia 2017, 14:17 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »