Fly4free.pl

PLL LOT: Loty do Kazachstanu (Astana) z Warszawy za 667 PLN. Także na majówkę!

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexandr Vlassyuk, Shutterstock
Dobra cena za bezpośrednie loty ze stolicy kraju do Środkowej Azji. Bilety z Warszawy do Astany i z powrotem dostępne są za 667 PLN.

Zainspirujcie się do podróży relacjami naszych czytelników:

LOTY

W tytułowej cenie dostępnych jest sporo terminów na podróże z wylotem od 15 stycznia do 30 kwietnia. Powroty mogą być także w maju.

Warszawa – Astana – Warszawa w kwietniu

rezerwacja lotów w kwietniu

Warszawa – Astana – Warszawa na majówkę

rezerwacja lotów na majówkę

W podróż do Kazachstanu udacie się z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 8 kg oraz jedną rejestrowanego (nadawany do luku) o maksymalnej wadze do 23 kg.

NOCLEGI

Na miejscu proponuję Wam zatrzymać się w 3* hotelu Ibis Astana, gdzie za pobyt zapłacicie 135 PLN/pokój za noc. Hotel jest usytuowany w samym sercu Astany, tuż obok głównego placu w mieście. Wieża Kazach Eli, Pałac Niepodległości, Piramida Pokoju i Pojednania oraz Meczet Sułtana Khazret są oddalone od obiektu o kilka minut spacerem.

rezerwacja noclegów w astanie

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Chyba ktos mnie ubiegl, bo pokazalo mi z Gdanska cene niecale 800zl, ale jak przyszlo do zaplaty, to mnie wyrzucilo i jak wszedłem ponownie, to na powrot już nie było taryfy crazy. Szkoda, bo terminowo idealnie się wpasowalo w tydzień majowy przy tylko 3 dniach urlopu- 9 dni wolnych... Jest jeszcze opcja tania powrotu w sobote, ale chyba jednak poszukam czegos innego. Szkoda mi tego jednego dnia.
pawel_hbg, 10 grudnia 2017, 13:43 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »