Fly4free.pl

W sezonie: loty do Kambodży z Warszawy za 2054 PLN. Dużo terminów

2054 PLN
kambodza angkor wat
Foto: Intarapong / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Rzadko spotykana oferta na loty w ten rejon Azji Południowo-Wschodniej w dobrej cenie. Nie przegapcie okazji i zarezerwujcie bilet w szczycie panującego tam sezonu.

Do Kambodży wybrać się możecie pomiędzy listopadem a marcem. To właśnie w tym okresie panują tam idealne warunki na zwiedzanie i relaks. Ja proponuję wam podroż od 14 do 27 lutego. Do Phnom Penh polecicie linią Air China z przesiadkami w Pekinie.

Długie przesiadki idealnie nadają się na zwiedzanie stolicy Państwa Środka na wizie tranzytowej! Z tego poradnika dowiecie się jak efektywnie wykorzystać czas pomiędzy przylotem a odlotem z Pekinu. W cenie biletu wliczone są dwa bagaże: podręczny i rejestrowany.

Powyższy termin wam nie pasuje? Sprawdźcie pozostałe i wybierzcie coś dla siebie: 22 listopada-5 grudnia, 6-17 grudnia, 6-19 grudnia, 6-22 grudnia, 6-24 grudnia, 12-27 lutego, 19-27 lutego oraz 6-22 marca.

Pierwsze dni po przylocie do Kambodży proponuję wam spędzić w hotelu Prasats Boutique, który znajduje się w Phnom Penh. Na miejscu przez cały rok będziecie mogli korzystać z odkrytego basenu. Wszystkie pokoje są gustownie urządzone i wyposażone w klimatyzację oraz telewizor LCD.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »