Fly4free.pl

Majówka 2021 na dalekich Hawajach! Loty z Warszawy do Honolulu za 2487 PLN

2487 PLN
plaża na Hawajach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eddy Galeotti/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na niezapomniany urlop na drugi koniec świata! Wypocznijcie przez ponad tydzień przy najsłynniejszej plaży na całych Hawajach, czyli Waikiki Beach. Windsurfing, praca nad opalenizną i słynna sałatka poke – Honolulu czeka!

W podróż na Hawaje wybierzecie się w terminie, który zahacza o popularną datę wyjazdów, czyli majówkę 2021. Dokładny termin wycieczki to 28 kwietnia-7 maja. Po drodze czekają was dwie przesiadki. Pierwsza na terenie Europy, a kolejna już w Ameryce Północnej.

Bez dodatkowych opłat polecicie jedynie z bagażem podręcznym. Za większy będziecie musieli dopłacić.

Do propozycji lotów dołączam również ofertę zakwaterowania. Na miejscu proponuję wam pobyt w apartamencie usytuowanym nieopodal dwóch plaż: Kahanamoku Beach i słynnej Waikiki.

Termin podróży: kwiecień/maj 2021
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Lufthansa, United Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel441 PLN/pokój

W Honolulu rekomenduję wam pobyt w Hotel Type Ocean View. Apartament, w którym przyjdzie wam się zatrzymać zlokalizowany jest na 21. piętrze wieżowca, a widoki zapierają dech w piersi. Pokoje są nowocześnie i praktycznie urządzone (znajdziecie w nich m.in. w pełni wyposażoną kuchnię).

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Honolulu?

O’ahu to trzecia co do wielkości i jedna z najbardziej zaludnionych wysp archipelagu. Od samego początku będziecie mieć okazję obserwować wyjątkową mieszankę kultur i narodowości. Na południowym wybrzeżu najbardziej znanym miejscem jest oczywiście główne miasto (i stolica), czyli Honolulu. Do najsłynniejszych atrakcji można zaliczyć plażę Waikīkī, bazę wojskową Pearl Harbor, wulkan Diamond Head i zatokę Hanauma oraz Centrum Kultury Polinezyjskiej.

Fale na północnym wybrzeżu wyspy (North Shore) znane są z tego, że długo się toczą, co czyni z tej części Hawajów idealne miejsce do windsurfingu. Może i wy spróbujecie swoich sił w tym wymagającym sporcie? Na płaskowyżu w głębi lądu, na żyznych glebach Wahiawa znajduje się plantacja ananasów Dole z największym na świecie labiryntem utworzonym z krzewów. To świetne miejsce nawet na jednodniową wycieczkę.

Co jeść? Hawaje słyną ze wspaniałej kuchni, będącej mieszanką elementów kuchni polinezyjskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Lokalny przysmak to prosię pieczone w ziemnym piecu imu. Zamówcie również poke – to sałatka z surowej ryby, która od pierwszego kęsa pobudza kubki smakowe.

Plaża Waikiki
Foto: 7maru / Shutterstock
plaza na hawajach
Foto: Shane Myers Photography's / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Pamiętajcie, że przed podróżą do USA musicie zarejestrować się w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD.

  • Przygotujcie się do zwiedzania. Oto lista najciekawszych atrakcji.

  • W przypadku, gdy nie zdecydujecie się na wykupienie dodatkowego bagażu, przeczytajcie nasz poradnik. Dowiecie się z niego jak dobrze zagospodarować miejsce w bagażu podręcznym.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
koniec wakacji 2021 w równie dobrej cenie - 2 508  -daty  14,08,2021-27,08,2021
piescirogi, 5 października 2020, 12:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Wspaniale tylko co z kwarantanna? Myślicie, że w kwietniu obostrzenia zostaną zniesione?
Maja Ma, 5 października 2020, 13:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »