Fly4free.pl

Loty do Hiszpanii: Alicante, Girona, Malaga, Majorka, Reus i Walencja z 5 polskich miast od 100 PLN

100 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Vulcano / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Krzyknijcie „Y Viva España” i zaplanujcie swój jesienny urlop w gorącej Hiszpanii. Tylko od was zależy czy wypoczywać będziecie na największej wyspie Balearów lub na wybrzeżach Costa Brava, Costa del Sol czy Costa Blanca. Wiece już gdzie się wybierzecie?

Na półwysep Iberyjski oraz na wyspę basenu Morza Śródziemnego udacie się w październiku, wszystkie dostępne terminy z tanimi lotami znajdziecie wypisane poniżej. Do słonecznej Hiszpanii podróżować będziecie z Gdańska, Krakowa, Poznania, warszawskiego lotniska w Modlinie i Wrocławia. Za bilety w dwie strony do Alicante, Girony, Malagi, Reus, Walencji i na Majorkę zapłacicie od 100 PLN do 250 PLN. W tak atrakcyjnych cenach podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 249 PLN/2 osoby/noc

W kurorcie Lloret de Mar rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Rosamar Garden Resort, który znajduje się w odległości 200 metrów od plaży. Na terenie hotelu mieszczą się 4 baseny – w tym jeden kryty oraz dobrze wyposażone centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Majorce proponuję wam pobyt w 3* hotelu Bq Amfora Beach, który znajduje się w miejscowości Can Pastilla, w odległości 300 metrów od tutejszej plaży. Hotelowe pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Walencji zatrzymajcie się w 4* hotelu NH Valencia Center, który usytuowany jest naprzeciwko ogrodu botanicznego i centrum handlowego Nuevo Centro. Hotel dysponuje niewielkim basenem i tarasem na dachu, które są otwarte przez cały rok.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
S-F/Shutterstock
Foto: S-F / Shutterstock
Foto: Vulcano / yayimages.com
Walencja symbol miasta
Foto: S-F / Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu do Hiszpanii mogą wybrać się wszyscy chętni i to bez zaglądania w dokumenty szczepień, kartę ozdrowieńca czy jakiekolwiek wyniki testów.

  • Sprawdźcie także dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Po powrocie do Polski czeka was obowiązkowa kwarantanna, z której łatwo możecie uwolnić się wykonując test. Warunek ten nie dotyczy osób zaszczepionych oraz ozdrowieńców.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Costa Brava, nie Brawa.
gregorio, 12 września 2021, 13:53 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »