Fly4free.pl

Turkish Airlines: Hawana ze Lwowa za 1598 PLN

1598 PLN
Oferta wyprzedana
Hawana ulica
Foto: Delpixel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Piękne plaże, dobra pogoda oraz rewelacyjne amerykańskie klasyki. Trzy podstawowe rzeczy dla których warto wybrać się na Kubę. Daje wam okazję zarezerwowania biletów w atrakcyjne cenie i to w sezonie.

Wczoraj informowałem was o ofercie tanich lotów ze Lwowa do Azji. Dziś proponuję wam przeloty do Hawany. Bilety w proponowanej przeze mnie kwocie zarezerwujcie na norweskiej wersji strony Skyscanner. By ominąć koszty przewalutowania, zalecam wam dokonać płatności kartą Revolut. Jeżeli nie chcecie „kombinować” i wolicie zapłacić w złotówkach, to za te same bilety na polskiej wersji strony będziecie musieli wyłożyć 1752 PLN.

O lotach do Hawany poinformował nas czytelnik Bohdan Demydov, dziękujemy. Do Lwowa dostać się możecie drogą lądową na kilka sposobów lub samolotem linii Wizz Air (Gdańsk, Katowice, Wrocław) czy Ryanair (Kraków, Warszawa Modlin).

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Turkish Airlines.
Ważne!

Pamiętajcie, że wybierając się na Kubę będziecie potrzebować kartę turysty. Jej wyrobie w Polsce kosztuje ok. 100 PLN. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

W Hawanie możecie zatrzymać się w hotelu lub prywatnej kwaterze. Sami zdecydujcie gdzie chcecie spać. Ja proponuję wam spędzić kilka dni w stolicy Kuby, a następnie korzystając z autokarowego przewoźnika Viazul przenieście się do Varadero, Trinidadu czy Viñales.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »