Fly4free.pl

Odkryjcie Kubę: loty z Berlina do Hawany od 1886 PLN. Wiele terminów!

1886 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexander Kunze / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na Karaiby? Skorzystajcie ze świetnej ceny lotów i zaplanujcie już teraz swoją czerwcową wycieczkę na Kubę! Dostępnych jest wiele terminów, a do stolicy kraju udacie się na pokładzie linii lotniczej Air France. Cygara, stare samochody i regionalny rum – przygotujcie się na prawdziwą podróż!

Na Kubę polecicie w maju i czerwcu, na przykład w terminie: 31.V-13.VI. Czekają was loty z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze spodziewajcie się przesiadek w Madrycie lub Paryżu na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a.

Powyższa data wam nie odpowiada? Nic straconego! Możecie skorzystać z innych terminów w atrakcyjnych cenach: 24.V-7.VI, 31.V-7.VI, 7-14.VI, 7-19.VI, 7-21.VI.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Tylko że na Kubie nie ma gdzie mieszkać…
Adam_adam1, 10 kwietnia 2022, 18:12 | odpowiedz
Avatar użytkownika
niby dlaczego ?  
Adam_adam1 Tylko że na Kubie nie ma gdzie mieszkać…
misiakrp, 25 kwietnia 2022, 0:59 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »