Odkryj Wietnam: loty do Hanoi (z bagażem) z Warszawy od 2732 PLN
Do Wietnamu udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. Do Hanoi polecisz z Air China, a po drodze przesiądziesz się w Pekinie.
Na pokład możesz zabrać bagaż rejestrowany, a dłuższy transfer (w drodze powrotnej) wykorzystać na szybką wizytę w stolicy Państwa Środka.
Termin podróży: listopad 2024 r. – marzec 2025 r.
Linie lotnicze: Air China
Bagaż: rejestrowany (23 kg), podręczny (8 kg) + przedmiot osobisty
Podróż od 2732 PLN
Warszawa – Hanoi – Warszawa >>
Przykładowe terminy: 4 – 26 grudnia, 8 -21 stycznia, 18 lutego – 4 marca, 25 lutego – 11 marca, 5- 18 marca, 13 – 25 marca.
Hotel od 77 PLN/pokój
Odpoczynek po długiej podróży i aklimatyzację w Azji rozpocznij od pobytu w eleganckim hotelu Victor Hanoi. To miejsce, które nie zrujnuje twojego podróżniczego budżetu.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Oczekujesz wyższego standardu? Wybierz wspaniały 4* hotel Parosand Hanoi. Obiekt oferuje kameralną atmosferę i wspaniałe widoki z tarasu na dachu.
Rodos od 2599 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Dorada od 2829 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Hurghada od 2374 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
- Powiedzcie dziadkom! Pierwsze lotnisko w Polsce wprowadza takie udogodnienia dla seniorów
- Wietnam znowu zmienia przepisy wizowe. Z korzyścią dla polskich turystów!
- Pora deszczowa w Azji: dokąd można jechać przez cały rok oraz miejsca, których lepiej unikać w niskim sezonie
- Odwiedziłem nierealnie piękne miasto lampionów. Czy to zbyt idealne miejsce na turystycznej mapie Azji?
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?