Fly4free.pl

Jesienne loty do Gruzji z 5 polskich miast za 98 PLN!

98 PLN
gruzja
Foto: Fotokon / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kiedy Bóg stworzył świat, wyjątkowo upodobał sobie Gruzję i postanowił, że to właśnie tam będzie odpoczywać po skończonej pracy — tak głosi jedna z gruzińskich legend. Czy to prawda? Przekonajcie się sami i zarezerwujcie tanią jesienną wycieczkę na Kaukaz.

Do Kutaisi polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air. Dostępnych jest dużo terminów na jesień, np. 4-9 listopada. Do Gruzji możecie wybrać się z Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia.

Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club. Bez dodatkowych kosztów do Gruzji udacie się wyłącznie z bagażem podręcznym. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel182 PLN/noc

W Gruzji polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu Four Seasons Riverside. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel w kutaisi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Gruzji?

Kutaisi to może być zaledwie początkiem waszej wycieczki. Dzięki szybkiemu i taniemu połączeniu (autobus) możecie na przykład odwiedzić stolicę i największe miasto w Gruzji, czyli Tbilisi. Najpopularniejsze atrakcje miasta to m.in. Bazylika Anczischati, Sobór Trójcy Świętej, kościół ojca Dawida (Mama Dawiti) oraz łaźnie (banie).

A może wycieczka do ikonicznego miejsca? Cminda Sameba to znak rozpoznawczy Gruzji. Klasztor Świętej Trójcy został wzniesiony w XIV wieku na wysokości 2170 m n.p.m, u stóp Kazbeku, na trasie tzw. Gruzińskiej Drogi Wojennej. Trekking ze Stepancmindy pod budowlę trwa około godziny, alternatywnie możecie skorzystać z transportu samochodowego.

Gruzja słynie również z wyśmienitych win. Aby znaleźć najlepsze winnice, wybierzcie się do wschodniej części kraju do regionu Kachetia. Oprócz tego trunku, warto spróbować lokalnej kuchni, np. chinkali i chaczapuri.

Kazbek gruzja zima
Foto: Smolu / Shutterstock
Foto: Andrew Mayovskyy / Shutterstock
Gruzja zima
Foto: Yulia Grigoryeva / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Gruzji.

 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Gruzji przeczytacie tutaj.

 • Wizz Air daje wam możliwość darmowej zmiany terminu podróży, zwrot 120 proc. zapłaconej kwoty na konto Wizz Air lub po prostu zwrot pieniędzy na konto.

 • Mnóstwo informacji na temat podróżowania do Gruzji znajdziecie na naszym forum.

 • Gdzie jeść, by nie przepłacić w Kutaisi? Sprawdźcie nasze rekomendacje.

 • Przeczytajcie również relację z podróży do Gruzji naszego czytelnika.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »