Fly4free.pl

Tanie loty first minute do Ekwadoru z Berlina od 1774 PLN

1774 PLN
ekwador
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ameryka Południowa czeka! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minute i zaplanujcie swoją wycieczkę do niezwykłego Ekwadoru. Każdy znajdzie tam coś dla siebie – majestatyczne wulkany (na przykład Cotopaxi), dziewicze lasy równikowe oraz długie, piaszczyste plaże (Montanita).

Do Guayaquil udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczych KLM. Według własnych preferencji, możecie wybrać przelot z krótszymi lub dłuższymi przesiadkami w Amsterdamie oraz w Quito i Panamie. W najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym. Bez obaw – sprawdźcie nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: listopad 2020 – luty 2021
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny

Hotel167 PLN/noc

W Guayaquil polecam zatrzymać się w 4* hotelu Sol de Oriente. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel w ekwadorze

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Odkryjcie Ekwador

Ekwador to niewielki kraj, położony przy samym równiku. Ale nie dajcie się zwieść pozorom: moc atrakcji, które znajdziecie na miejscu, mogłaby spokojnie obdzielić wiele większych krajów!

Znajdziecie tam majestatyczne wulkany (na przykład Cotopaxi), dziewicze lasy równikowe oraz długie, piaszczyste plaże (Montanita) z idealnymi warunkami do surfowania.

Również samo Guayaquil – największa metropolia kraju, ma wiele do zaoferowania. Miasto, założone jeszcze w XVI wieku przez hiszpańskich konkwistadorów u ujścia rzeki Guayas, szczyci się idealną do spacerów, długą promenadą Malecón, zabytkową dzielnicą Las Peñas oraz żyjącymi na wolności iguanami w Parque Bolivar.

ekwador
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
ekwador
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
ekwador
Foto: Jonatas Neiva / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Przy pobycie nieprzekraczającym 90 dni nie potrzebujecie ekwadorskiej wizy.

  • Nasi czytelnicy byli już w Ekwadorze. Tutaj możecie zapoznać się z relacją z podróży.

  • Okolice Guayaquil możecie zwiedzać przez cały rok – temperatury na miejscu nie bywają tak ekstremalne jak w innych zakątkach kraju.

  • W mieście znajdziecie wiele świetnych restauracji i to na każdą kieszeń. Od niedrogiego street food’u, po eleganckie 5* miejsca.

  • Aktualnie obowiązującą walutą w Ekwadorze jest dolar amerykański. W czasie waszej podróży używajcie do płatności wielowalutowej karty Revolut, by nie tracić na zbędnych przewalutowaniach.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »