Fly4free.pl

Tanie loty first minute do Ekwadoru z Berlina od 1774 PLN

1774 PLN
ekwador
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ameryka Południowa czeka! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen first minute i zaplanujcie swoją wycieczkę do niezwykłego Ekwadoru. Każdy znajdzie tam coś dla siebie – majestatyczne wulkany (na przykład Cotopaxi), dziewicze lasy równikowe oraz długie, piaszczyste plaże (Montanita).

Do Guayaquil udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczych KLM. Według własnych preferencji, możecie wybrać przelot z krótszymi lub dłuższymi przesiadkami w Amsterdamie oraz w Quito i Panamie. W najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym. Bez obaw – sprawdźcie nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: listopad 2020 – luty 2021
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny

Hotel167 PLN/noc

W Guayaquil polecam zatrzymać się w 4* hotelu Sol de Oriente. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel w ekwadorze

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Odkryjcie Ekwador

Ekwador to niewielki kraj, położony przy samym równiku. Ale nie dajcie się zwieść pozorom: moc atrakcji, które znajdziecie na miejscu, mogłaby spokojnie obdzielić wiele większych krajów!

Znajdziecie tam majestatyczne wulkany (na przykład Cotopaxi), dziewicze lasy równikowe oraz długie, piaszczyste plaże (Montanita) z idealnymi warunkami do surfowania.

Również samo Guayaquil – największa metropolia kraju, ma wiele do zaoferowania. Miasto, założone jeszcze w XVI wieku przez hiszpańskich konkwistadorów u ujścia rzeki Guayas, szczyci się idealną do spacerów, długą promenadą Malecón, zabytkową dzielnicą Las Peñas oraz żyjącymi na wolności iguanami w Parque Bolivar.

ekwador
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
ekwador
Foto: Jess Kraft / Shutterstock
ekwador
Foto: Jonatas Neiva / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Przy pobycie nieprzekraczającym 90 dni nie potrzebujecie ekwadorskiej wizy.

  • Nasi czytelnicy byli już w Ekwadorze. Tutaj możecie zapoznać się z relacją z podróży.

  • Okolice Guayaquil możecie zwiedzać przez cały rok – temperatury na miejscu nie bywają tak ekstremalne jak w innych zakątkach kraju.

  • W mieście znajdziecie wiele świetnych restauracji i to na każdą kieszeń. Od niedrogiego street food’u, po eleganckie 5* miejsca.

  • Aktualnie obowiązującą walutą w Ekwadorze jest dolar amerykański. W czasie waszej podróży używajcie do płatności wielowalutowej karty Revolut, by nie tracić na zbędnych przewalutowaniach.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »