Bardzo tanie loty do Czarnogóry z Wrocławia za 98 PLN!
Wyszukałem dla was bilety w bardzo atrakcyjnej cenie do Czarnogóry. To świetna okazja, aby wybrać się na wycieczkę po wybrzeżu Morza Adriatyckiego i odwiedzić Kotor, Budvę, Sutomore i miasto Bar. Nie zwlekajcie z decyzją – taka cena lotów nie utrzyma się długo!
W podróż polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair w terminie 31 marca – 7 kwietnia z lotniska we Wrocławiu. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed podróżą warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.
Tydzień w Czarnogórze? Wypożyczcie samochód! Skorzystajcie z bardzo atrakcyjnych cen, wynajmijcie auto już na lotnisku (koszt to 14 PLN/doba!) i wybierzcie się na wycieczkę po wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Polecam odwiedzić Kotor, Budvę, Sutomore i miasto Bar.
Termin podróży: marzec – kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Hotel213 PLN/noc
Czarnogórze polecam zatrzymać się w Apartments Andrija, który położony jest niedaleko Kotoru i oferuje pokoje z widokiem na zatokę.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluCo robić przez tydzień w Czarnogórze?
Wiosna nie jest dobrym okresem do kąpieli w morzu, ale jest doskonałą porą na zwiedzanie! Na przełomie marca i kwietnia nie spotkacie tłumów turystów, a ceny zakwaterowania, jedzenia i innych usług będą niższe (w porównaniu z okresem wakacyjnym). Nie musicie się martwić również o pogodę – zapowiadane są temperatury w okolicach 20 °C.
Budva to aktualnie najmodniejsze i najpopularniejsze miasto wypoczynkowe na czarnogórskim wybrzeżu Morza Adriatyckiego oraz jedno z najbardziej imprezowych w kraju. Zabytki koncentrują się w okolicach centrum. Musicie zobaczyć kościół św. Marii in Punta, cerkiew św. Sawy, cerkiew św. Trójcy i katedrę św. Jana. Właśnie w Budvie, w dzielnicy Becići, znajduje się słynne Casino Royale z filmu o Jamesie Bondzie.
Będąc w Kotorze musicie wybrać się do twierdzy św. Jana, skąd rozciąga się niesamowita panorama na całą Zatokę Kotorską. W samym mieście polecam zobaczyć starówkę z jej wszystkimi atrakcjami: katedrą św. Tryfona, Bramą Morską, Pałacem Namiestnika Wenecji i centralnym placem, gdzie znajduje się mnóstwo restauracji.
Costa del Sol od 2440 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Costa Brava od 1958 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Teneryfa od 2900 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)



Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?