Fly4free.pl

Tanie loty do Chile z Warszawy za 2342 PLN. Także na majówkę

2342 PLN
Santiago de chile
Foto: Marianna Ianovska / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z mojej propozycji i już teraz zaplanujcie swoją przyszłoroczną podróż do Ameryki Południowej. Dostępnych jest dużo terminów.

Do Santiago wybierzecie się liniami lotniczymi Lufthansa, PLL LOT i LATAM. Po drodze czekają was przesiadki (2-5h) we Frankfurcie, Madrycie, Londynie i Sao Paulo. Dostępne są terminy od lutego do czerwca. Ja proponuję wam wybrać się tam na majówkę 29 kwietnia – 8 maja. Już za 191 PLN możecie wybrać się w dalszą podróż do magicznej Patagonii.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Santiago proponuję wam noclegi w hotelu Nativa, który leży zaledwie 600 metrów od stacji metra. W pokoju znajdziecie łazienkę i klimatyzację. W cenę wliczone są śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »