Fly4free.pl

Majówka w kolebce Bollywood: bilety do Bombaju z Warszawy za 1886 PLN (5* linia lotnicza)

1886 PLN
Foto: saiko3p / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Czy mamy tutaj chętnych na azjatycką przygodę? Odwiedźcie centrum hinduskiej kinematografii, będące największą wytwórnią filmową świata! Ponadto Bombaj to synonim barwnej kultury i tradycji, orientalnej architektury oraz pysznej kuchni. Będac w Indiach możecie pokusić się także o zobaczenie jednego z siedmiu nowych cudów świata Tadź Mahal lub wycieczkę na rajskie Andamany.

W podróż do Bombaju udacie się w terminie obejmującym przyszłoroczną majówkę: 26 kwietnia – 6 maja. Czekają was loty z lotniska w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów 5* linii lotniczej Lufthansa (to jedyny przewoźnik z Europy, wyróżniony najwyższą oceną przez Skytrax). Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Monachium (ok. 4-5h).

Jeśli ten termin nie wpisuje się w wasz wyjazdowy kalendarz, to w tej samej cenie możecie zarezerwować bilety na koniec maja, w czerwcu lub na wakacje.

Termin podróży: majówka 2022
Linie lotnicze: Lufthansa
Bagaż: podręczny

Podróż1886 PLN / osoba

Warszawa – Bombaj – Warszawa >>

Hotelod 168 PLN/2 osoby/noc

W Indiach znajdziecie zakwaterowanie na każdą kieszeń. W Bombaju polecam noclegi w 3* hotelu Orient Regency. Obiekt oferuje takie udogodnienia jak restauracja, 24-godzinna recepcja czy bezpłatne Wi-Fi. W cenie zawarte są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dla osób z nieco zasobniejszym portfelem doskonałym wyborem będzie 5* Trident, Nariman Point Mumbai. Hotel jest położony przy bulwarze Marine Drive i oferuje piękne widoki na Morze Arabskie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Indiach?

Indie to gigantyczny kraj, więc z pewnością nie uda wam się zwiedzić wszystkiego podczas jednej wycieczki. W czasie waszej podróży punktem obowiązkowym będzie oczywiście Bombaj. Feeria kolorów na ulicach miasta, pobudzające zmysły zapachy orientalnych przypraw i przede wszystkim Bollywood. Na listę zwiedzania wpiszcie Meczet Haji Ali, słoniowe jaskinie i kompleks świątyń Walkeśwary, Bramę Indii i Regal Cinema (jedno z najstarszych kin w mieście).

Proponuję również wybrać się do Agry. To tutaj znajduje się Tadż Mahal – jeden z siedmiu nowożytnych cudów świata! Skorzystajcie z pociągu sypialnego, z pewnością poczujecie kwintesencję podróżowania po Indiach, które stanowi część kultury tego kraju.

Relaks na plaży? Proszę bardzo – kierunek Andamany. Skorzystajcie z połączenia lotniczego i wypocznijcie na pięknej wyspie położonej na Oceanie Indyjskim.

Foto: YURY TARANIK / Shutterstock
Foto: Richie Chan / Shutterstock
Foto: dushi82 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży (2022 r.) i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w podanym okresie w Indiach będę obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia. Więcej na temat obostrzeń w tym kraju przeczytacie w tym miejscu.

  • Jeśli wasza podróż zostanie zakłócona w związku z pandemią koronawirusa, Lufthansa oferuję zmianę daty podróży, voucher lub zwrot środków.

  • Podróżując do Indii pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Możecie aplikować o nią on-line. Po ponownym otwarciu na turystykę władzę kraju zapowiedziały wystawianie wiz za darmo.

  • Atrakcje turystyczne w Indiach pozostają otwarte – więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »