Fly4free.pl

Loty do Ameryki Środkowej. Panama z Warszawy za 1899 PLN

1899 PLN
panama widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gualberto Becerra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ameryka Środkowa to niezwykle rzadki kierunek z Polski, dlatego takiej okazji nie możecie zmarnować. Do Panamy polecicie na 7 dni i na pewno nie będziecie się tam nudzić.

W podróż udacie się za nieco ponad tydzień (31 października- 8 listopada). Loty odbędziecie na pokładach samolotów linii KLM i Air France z przesiadkami w Paryżu i Amsterdamie. Oprócz bagażu podręcznego będziecie mogli nadać również większą walizkę o wadze do 20 kg. Sprawdź jak dotrzeć z lotniska do centrum Panamy.

Jeżeli chcielibyście spędzić kilka dni w egzotycznej scenerii i wypocząć, wybierzcie się na pobliski archipelag wysp San Blas. Szczegóły i koszty takiej wycieczki sprawdzicie tutaj.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 12 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Panamie proponuję wam zatrzymać się w Victoria Hotel. To 4-gwiazdkowy, nowoczesny obiekt zlokalizowany ok. 1,5 km od centrum miasta. Pokoje w nim są nowoczesnie urządzone i wyposażone we wszystko czego będziecie potrzebowali m.in. telewizory, mini barki, WiFi oraz ekspressy do kawy. W jego ofercie znajdziecie również siłownię, centrum biznesowe i basen na dachu z fantastycznymi widokami.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »