Fly4free.pl

Tanie loty do Danii (Aarhus) z Gdańska za 38 PLN

38 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tom Roche / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mam dla Was zestawienie z promocyjnymi biletami do Danii. Za przeloty z Gdańska do Aarhus i z powrotem zapłacicie tylko 38 PLN.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Rozważcie zakwaterowanie w DBU Hotel & Kursuscenter. Wszystkie pokoje charakteryzują się minimalistycznym wystrojem w stylu industrialnym, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienkę z prysznicem.

Zarezerwujcie dedykowany transfer pod wskazy adres w Danii.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »