Fly4free.pl

Aegean Airlines: Ateny i greckie wyspy od 500 PLN (wyloty z Warszawy)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
500 PLN
Oferta nieaktualna
Wiatraki na Mykonos
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: No Tracers / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę udać się na wycieczkę na pokładzie tradycyjnych linii lotniczych? W takim razie skorzystaj z okazji w Aegean Airlines i wybierz się do malowniczej Grecji w obniżonych cenach. Możesz odwiedzić pełne starożytnych zabytków Ateny oraz liczne wyspy.

Poniższe propozycje to podróże z Warszawy do Grecji, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Aegean Airlines. Loty na greckie wyspy odbywają się z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Atenach. Najtańsze bilety możesz zarezerwować już za 500 PLN.

Uwaga: dostępnych jest wiele terminów podróży, jednak największa obniżka dotyczy lotów pomiędzy lutym a marcem oraz wrześniem a październikiem.

Dlaczego warto? Aegean Airlines to najlepsza regionalna europejska linia lotnicza wg. prestiżowego rankingu Skytrax. Na pokładzie możecie spodziewać się obsługi na najlepszym, światowym poziomie, jak również wielu przyjemnych udogodnień. Przewoźnik oferuje ciepłe posiłki na pokładzie, darmowe napoje (w tym alkoholowe), bezpłatny wybór miejsc na pokładzie oraz możliwość zabrania bagażu podręcznego o standardowych wymiarach.

Termin podróży: luty – październik
Linia lotnicza: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 299 PLN/pokój

Na Mykonos rekomenduję 3* hotel Olia. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Planujesz wycieczkę na Kretę? W Heraklionie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu Galaxy Iraklio z wliczonymi śniadaniami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 283 PLN/pobyt

Do swobodnego zwiedzania jednej z wysp przyda się wypożyczony samochód. Najlepiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu – poniżej propozycja w Heraklionie na Krecie.

Przydatne informacje: Grecja
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty976 PLN
  • Liczba ofert2939
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. później
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Grecji
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »