Fly4free.pl

Loteria MasterCard: wygraj wycieczkę do Ziemi Ognistej!

Kolejna loteria MasterCard i kolejna ciekawa nagroda. Płać kartą World MasterCard za zakupy, rejestruj swoje transakcje i wygraj fascynującą podróż na Antarktydę do lodowej krainy, zamieszkałej przez największą na świecie kolonię pingwinów.REJESTRUJ TRANSAKCJE I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII >>

Zasady: płać kartą World MasterCard za zakupy na dowolną kwotę, rejestruj transakcje , trzymaj kciuki podczas losowania.

Transakcje muszą być dokonane i zgłoszone między 1 sierpnia a 30 września 2013 r. na stronie loterii www.worldpromocja.pl.

GŁÓWNE ZASADY LOTERII

– Transakcje należy zgłaszać na stronie Loterii www.worldpromocja.pl

– W Loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które jako konsumenci dokonają transakcji w Polsce lub za granicą za pomocą kart płatniczych Debit World MasterCard i Credit World MasterCard wydanych i obsługiwanych przez banki z siedzibą w Polsce (wliczając karty Citibank Wizz Air czy mBank Miles&More)

– Z Loterii wyłączone są transakcje dokonane za pomocą karty płatniczej World Signia MasterCard oraz kart biznesowych. Loterią nie są objęte także transakcje dokonywane w bankomatach oraz za pośrednictwem sieci Internet a także transakcje zwrócone, sporne, nieautoryzowane oraz

niezarejestrowane w systemie banku krajowego obsługującego kartę

– Transakcje muszą być dokonane i zgłoszone na stronie Loterii World MasterCard między 1.08.2013 a 30.09.2013 r.

– Jedna osoba może dokonać dowolnej ilości zgłoszeń.

– Jedną transakcję można zgłosić tylko jeden raz.

– Uczestnik ma obowiązek zachować dowody dokonania wszystkich transakcji, które zgłosił. Będą one potrzebne w przypadku przyznania nagrody.

Regulamin Loterii znajdziecie tutaj

NAGRODA

Pokonaj pięć stref czasowych i wyląduj w najbardziej wysuniętym na południu mieście Ameryki Południowej – kolorowym Ushuaia w Argentynie.

Poczuj klimat Ziemi Ognistej i zasmakuj w regionalnych specjałach kulinarnych. Wejdź na statek, przepraw się przez wzburzone wody Kanału Beagle i wyrusz w niezwykłą podróż na południowy kraniec Ziemi.

Popłyń ku „wyrastającym” z oceanu lodowcom, podziwiając jednocześnie żyjące tylko w tej części świata uchatki antarktyczne a także pingwiny, foki i kormorany, przepływające tuż obok statku.

Stań na zamarzniętym od milionów lat lądolodzie. Zobacz najwspanialsze i najatrakcyjniejsze miejsca Antarktydy. Nabierz w płuca świeżego arktycznego powietrza, które przyprawia o zawrót głowy.

Odpocznij wśród największej kolonii pingwinów na Ziemi, skupiającej kilkaset tysięcy osobników. Zrób zdjęcia i zatrzymaj te niepowtarzalne chwile na zawsze.

Przeżyj zapierające dech w piersi chwile podczas rejsu Zodiac’iem (motorówką pontonową) przez zjawiskowy labirynt kry lodowej, wśród pingwinów, albatrosów, fok i lwów morskich.

Poczuj adrenalinę, pływając kajakiem między dryfującymi lodowymi krami. Zbliż się na wyciągnięcie ręki do wylegujących się w słońcu zwierząt Antarktydy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Prawdopodobieństwo wygranej niestety niewiele większe od wygranej w Lotto :(
bartek, 20 sierpnia 2013, 15:22 | odpowiedz
Czy jako potwierdzenie transakcji wystarczy wydruk z karty (konta) czy też musi być to wydruk z terminala?
patron, 20 sierpnia 2013, 15:26 | odpowiedz
patronCzy jako potwierdzenie transakcji wystarczy wydruk z karty (konta) czy też musi być to wydruk z terminala?
zachowanie oryginalnego dowodu dokonania Transakcji, w postaci wydruku z terminala płatniczego, świadczącego o dokonaniu Transakcji,
qnik, 20 sierpnia 2013, 16:05 | odpowiedz
Juz sie tam widze :)))
Michasia, 20 sierpnia 2013, 17:38 | odpowiedz
qnik
patronCzy jako potwierdzenie transakcji wystarczy wydruk z karty (konta) czy też musi być to wydruk z terminala?
zachowanie oryginalnego dowodu dokonania Transakcji, w postaci wydruku z terminala płatniczego, świadczącego o dokonaniu Transakcji,
Transakcja to jakaś bogini, że tak z dużej litery? :D
Tymek, 20 sierpnia 2013, 19:09 | odpowiedz
bartekPrawdopodobieństwo wygranej niestety niewiele większe od wygranej w Lotto
Statystycznie rzecz biorąc prawdopodobieństwo trafienia 6 w lotto to prawie 1:14 000 000. Nie wierzę by w tej promocji wzięło udział więcej niż 50 000 osób. Prosta matematyka pokazuje, że szanse są o 280 razy wyższe niż te na trafienie 6 w lotto. ;) A jeśli nie weźmiesz udziału bo stwierdzisz, że nie ma sensu to szanse na wygraną są zerowe. Można by pisać o szklankach w połowie pełnych lub w połowie pustych, ale po co. I tak wiadomo o co chodzi. Nie bierzesz udziału? Zawsze jedna osoba (i ileś tam jej transakcji) mniej w losowaniu. ;)
billabong, 20 sierpnia 2013, 20:11 | odpowiedz
billabong
bartekPrawdopodobieństwo wygranej niestety niewiele większe od wygranej w Lotto
Statystycznie rzecz biorąc prawdopodobieństwo trafienia 6 w lotto to prawie 1:14 000 000. Nie wierzę by w tej promocji wzięło udział więcej niż 50 000 osób. Prosta matematyka pokazuje, że szanse są o 280 razy wyższe niż te na trafienie 6 w lotto. A jeśli nie weźmiesz udziału bo stwierdzisz, że nie ma sensu to szanse na wygraną są zerowe. Można by pisać o szklankach w połowie pełnych lub w połowie pustych, ale po co. I tak wiadomo o co chodzi. Nie bierzesz udziału? Zawsze jedna osoba (i ileś tam jej transakcji) mniej w losowaniu.
Zapomniałeś kolego, że każda osoba może rejestrować więcej niż jeden paragon. Osobiście brałem udział w tej promocji jakiś rok temu i sam zarejestrowałem ponad 50 paragonów. Prawdopodobieństwo zatem podobne do tego w Lotto.
bartek, 20 sierpnia 2013, 22:21 | odpowiedz
bartekZapomniałeś kolego, że każda osoba może rejestrować więcej niż jeden paragon. Osobiście brałem udział w tej promocji jakiś rok temu i sam zarejestrowałem ponad 50 paragonów. Prawdopodobieństwo zatem podobne do tego w Lotto.
Jak już to koleżanko... jestem kobietą. :) Ale ok. ;) Sam sobie zaprzeczasz w swoim poście pisząc o tym jak rejestrowałeś ponad 50 paragonów, a następnie wracając do porównania do Lotto. Mało kto (jeśli w ogóle) zarejestruje 1 paragon na całą promocję. Jeśli używasz regularnie karty to bez problemu w przeciągu trwania promocji możesz zarejestrować te 50-100 paragonów. Jeżeli przyjmiemy, że każdy zarejestruje nawet tylko 40 paragonów (mniej niż jeden na dzień) szanse nie zmieniają się prawie w ogóle. Wcale nie twierdziłam, że szanse na wygraną są duże. Wręcz przeciwnie - są małe. Z tą różnicą, że jeśli nie spróbujesz to nie masz ich wcale. A poza paroma minutami poświęconymi na rejestrację paragonu nic Cię to nie kosztuje.
billabong, 20 sierpnia 2013, 22:39 | odpowiedz
Karta jest droga, to nie jest podstawa karta w ofercie banków. Trzeba dużo wydawać, żeby taką kartę opłaciło się mieć.
Harnaś, 21 sierpnia 2013, 9:01 | odpowiedz
HarnaśKarta jest droga, to nie jest podstawa karta w ofercie banków. Trzeba dużo wydawać, żeby taką kartę opłaciło się mieć.
Nie zgadzam się, użytkuję już kartę MC World trzeci rok (teraz już w drugim banku) i ani razu nie płaciłem ani za jej wydanie, ani użytkowanie. Pierwszym razem trafiłem na promocję, a obecnie wystarczy że płacę nią za paliwo, wakacje raz w roku i czasem jakieś drobne zakupy w markecie lub obiad w knajpie i spokojnie przekraczam limit powyżej którego karta jest bezpłatna.
bazio, 24 sierpnia 2013, 10:29 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »