Fly4free.pl

LOT wycofuje ze sprzedaży bilety na wszystkie trasy aż do 19 kwietnia!

Foto: Grand Warszawski / Shutterstock

[AKTUALIZACJA] – Tymczasowo wycofujemy wszystkie połączenia z naszych systemów rezerwacyjnych do 19 kwietnia – mówi w rozmowie z Fly4free.pl Michał Czernicki, rzecznik prasowy LOT.

W niedzielę minie tydzień, odkąd w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce LOT zdecydował się na zawieszenie wszystkich tras krajowych i międzynarodowych. Pierwotnie wszystkie regularne połączenia pasażerskie miały być zawieszone w okresie od 15 do 28 marca, jednak już w piątek popołudniu LOT zaczął usuwać z systemu rezerwacyjnego bilety na połączenia po tym okresie.

Pierwsze rozkładowe połączenia, na które można było kupić bilet, są obecnie dostępne na 19 kwietnia. Czy to oznacza, że LOT przedłuża zawieszenie wszystkich połączeń? W rozmowie z Fly4free.pl Michał Czernicki, rzecznik prasowy LOT, poinformował nas, że linia tymczasowo wycofuje wszystkie połączenia z systemów rezerwacyjnych w okresie do 19 kwietnia.

– W ramach prowadzenia operacji #LOTdoDomu widzimy, że pojawiły się liczne bariery związane z kwestiami operacyjnymi, dochodzą do tego także ograniczenia związane z zamknięciem granic UE dla obcokrajowców. Dlatego tymczasowo wstrzymujemy możliwość zakupu biletów na wszystkie trasy w okresie do 19 kwietnia – mówi w rozmowie z Fly4free.pl Czernicki.

Jednocześnie dodaje, że formalnie loty wciąż są zawieszone w okresie do 28 marca.

Trudno się jednak spodziewać, żeby po tym terminie regularne trasy zostały wznowione.

– Jeśli jakiekolwiek rejsy będą zawieszane po tym terminie, będziemy o tym informować – dodaje rzecznik LOT.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
wizzair też tnie, właśnie dostałem info że wylot WRO-KUT też jest anulowany
to_ja, 21 marca 2020, 18:39 | odpowiedz
Avatar użytkownika
18.04 wylot :) 
to_ja wizzair też tnie, właśnie dostałem info że wylot WRO-KUT też jest anulowany
to_ja, 21 marca 2020, 18:42 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Tak. Wizzair mnie poinformo ale tez o tym że mój lot 05.04  War-Kut jest anulowany ale jednocześnie jakby zapomnieli że ja lecę też Kut-War wcześniej bo 01.04. hahahah
wiktoresq33, 21 marca 2020, 19:54 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Też mi dzisiaj odwolali ten lot, jednak bardziej jest to spowodowane sytuacja w Gruzji. Gruzja dzisiaj oglosila stan wyjątkowy do 21 kwietnia (wtedy mialem powrót i tez anulacja) 
to_ja 18.04 wylot :) 
to_ja wizzair też tnie, właśnie dostałem info że wylot WRO-KUT też jest anulowany
fluu, 21 marca 2020, 20:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »