Fly4free.pl

Nowa wakacyjna trasa LOT. Poleci do naszego ulubionego urlopowego kraju!

port w rijece
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Od 5 lipca LOT uruchomi kolejne sezonowe połączenie do Chorwacji – będzie to trasa z Rzeszowa do Rijeki. Loty będą odbywały się raz w tygodniu.


Następna trasa do Chorwacji to kolejne wakakcyjne połączenie „last minute” ogłaszane przez LOT – kilkanaście dni temu narodowy przewoźnik ogłosił uruchomienie od lipca trasy z Zielonej Góry do Rijeki. Tym razem kolejna sezonowa trasa zostanie uruchomiona z Podkarpacia – lotnisko w Rzeszowie ma już w swojej letniej siatce sezonowe połączenie od LOT do Zadaru, teraz dojdzie do niego Rijeka.

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że połączenie z Rzeszowa do Rijeki wystartuje 5 lipca i będzie realizowane do końca wakacji. Loty na tej trasie będą realizowane raz w tygodniu, we wtorki. Z Rzeszowa maszyna LOT (będzie to Bombardier Q400) wystartuje o godz. 20.10, a w Rijece wyląduje o 22.05. Lot powrotny z Rijeki jest zaplanowany na godz. 22.35, a w Rzeszowie samolot powinien wylądować o godzinie 0.30.

Foto: LOT

Chorwacja jest jednym z najpopularniejszych turystycznie krajów dla podróżnych z Polski. W ubiegłym roku po raz pierwszy kraj ten odwiedziło ponad milion turystów z naszego kraju. I co ciekawe, coraz częściej podróżujemy tam samolotem, a nie własnym autem. LOT wyraźnie liczy na kontynuację tego trendu – w tym roku narodowy przewoźnik zaoferuje aż 178 tysięcy foteli na trasach między Polską a Chorwacją.

Oprócz Zadaru i Rijeki LOT lata też do Zagrzebia (z Warszawy), Dubrownika (z Krakowa i Warszawy) oraz Splitu (z Warszawy).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »