Fly4free.pl

Nowa daleka trasa LOT! Polecimy do Indii!

Foto: Vivvi Smak / Shutterstock

[AKTUALIZACJA] Bezpośrednie rejsy z Warszawy do Indii wystartują 17 września 2019 r. Delhi będzie kolejnym obsługiwanym przez LOT połączeniem do Azji. Loty będą realizowane 5 razy w tygodniu.

Rejsy między Warszawą a Delhi będą obsługiwane Dreamlinerami w wersji 787-8 i 787-9 pięć razy w tygodniu. Z Warszawy samoloty będą wylatywały o 22.40 we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele, a na miejscu będą lądowały o godz. 9 rano lokalnego czasu.

Z kolei z Delhi Dreamlinery LOT-u będą wylatywały w poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele o godz. 11.15 lokalnego czasu.

Rejs między Warszawą a Delhi, w którym Dreamliner pokona 5 271 km potrwa 6 godzin 50 minut. W drugą stronę Dreamlinery polecą 8 godzin.

– Długo oczekiwane połączenie LOT-u do Indii staje się faktem. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że ten niezwykły kierunek dołącza dziś do rosnącej siatki połączeń LOT-u, a już we wrześniu tego roku, pierwszy Dreamliner LOT-u wyląduje w sercu Indii na Delhi Airport – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT.

Delhi będzie więc drugą daleką trasą, którą LOT uruchomi w tym roku. Pierwszym połączeniem jest trasa do Miami, gdzie narodowy przewoźnik zacznie latać w czerwcu.

O Delhi w kontekście LOT zaczęto mówić już w 2017 roku, gdy w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” uruchomienie tej trasy prawie ogłosił… dyrektor generalny Air India. 

Nowe połączenie: Delhi

Świątynia Lotosu, Grobowiec Humajuna... Brzmi intrygująco? To tylko niektóre z niesamowitych atrakcji, które możesz odkryć już wkrótce! Już od września 2019 #flyLOT do Delhi!

Gepostet von LOT Polish Airlines am Dienstag, 15. Januar 2019
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wiadomo kiedy bedzie mozna kupic? 
Marcin Jurkiewicz 1, 15 stycznia 2019, 10:07 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Szóstym do Azji?  Samych połączeń do Tel Awiwu z regionów jest z 6, a jeszcze Larnaka, Tbilisi, Erywań, Astana, bedzie Bejrut, no i long haule do PEK, NRT, ICN, SIN
dmirstek, 15 stycznia 2019, 12:35 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »