Fly4free.pl

LOT organizuje pożegnalny lot Bombariera Q400! Fani „typowego” Dasha już mogą kupować bilety

Foto: A.Szamot/LOT
Choć ostatnie Bombardiery Q400 będą jeszcze latały we flocie LOT do końca roku, to już 6 grudnia narodowy przewoźnik zorganizuje pożegnalny lot słynnego turbośmigłowego samolotu. Chętni mogą już rezerwować bilety.

O tym, że LOT będzie się z końcem roku żegnał z Bombardierami Q400, było już wiadomo od dawna. Samoloty, które były obecne we flocie Eurolotu i LOT od prawie dekady, przez lata nieodłącznie kojarzyły się z narodowym przewoźnikiem i budziły dość mieszane uczucia. Teraz jednak LOT postanowił godnie pożegnać „typowe Dashe” w swojej flocie i zorganizować rejs pożegnalny. Jakie są szczegóły?

Jak czytamy w mediach społecznościowych LOT, rejs odbędzie się 6 grudnia o godz. 13.45. Lot zacznie się i skończy na Lotnisku Chopina i potrwa ok. 90 minut. Sprzedaż biletów na specjalny rejs ruszyła dzisiaj o godz. 10 – bilety można kupić tylko telefonicznie, dzwoniąc pod numer tel. 22 5776048.

Bilety nie są tanie: cena całkowita za pasażera wynosi 400 zł (możliwość wyboru miejsca: 100 zł za okno, 50 zl za korytarz). Przewoźnik obiecuje wiele niespodzianek podczas lotu. Skusicie się na taką ofertę?

Warto dodać, że to tylko formalne pożegnanie, bo Bombardiery Q400 będą jeszcze latały na poszczególnych trasach LOT do końca grudnia.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »