Fly4free.pl

LOT ogłosił 20 wakacyjnych tras! Dokąd polecimy? Na liście kompletne nowości

Foto: Grand Warszawski / Shutterstock

– W przyszłym roku planujemy umocnić naszą obecność na rynku podróży turystycznych i czarterowych. Chcemy zaoferować ok. 1 mln miejsc na trasach turystycznych – mówi Michał Fijoł, członek zarządu LOT ds. handlowych. W letnim rozkładzie lotów przewoźnik uruchomi ponad 20 wakacyjnych tras z Warszawy i Katowic.

Dlatego już teraz LOT przedstawił swoje plany na sezon letni 2021 – w ofercie LOT znalazło się ponad 20 tras wakacyjnych. Jak czytamy w komunikacie prasowym, całkowitą nowością są popularne wśród turystów kierunki Mykonos i Palermo. Dostępne będą również znane pasażerom z tegorocznej akcji #LOTnaWakacje kierunki. Wśród wysp znajdą się takie miejsca jak Majorka, Santorini, Rodos czy Zakynthos oraz Malta, a wśród miast Ateny, Burgas, Saloniki, Tirana i Warna. Ponadto LOT będzie obsługiwał bezpośrednie rejsy do Barcelony, Wenecji, na Korfu, do Larnaki, Nicei, Splitu, Dubrownika i Zadaru. Połączenia będą realizowane z Warszawy, a wybrane kierunki także z Katowic.

Jednocześnie LOT zapewnia, że to nie koniec – nowe połączenia mają się stopniowo pojawiać w systemie przewoźnika. Docelowy kształt siatki połączeń w sezonie letnim 2021 r. będzie uzależniony od sytuacji pandemicznej na świecie. Duże wyprzedzenie czasowe publikacji rozkładów daje organizatorom turystyki czas na staranne przygotowanie oferty dla klientów na lato 2021.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Mam nadzieję, że będą dokładać też trasy z innych lotnisk.
KamcioPL, 18 listopada 2020, 19:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »