Fly4free.pl

Zupełnie nowy kierunek w siatce LOT. Polecimy do Skopje! Wraca też Czarnogóra

Skopje
Foto: Andrii Lustyk / Shutterstock
Od 1 czerwca LOT uruchomi bezpośrednie loty do stolicy Macedonii, a także sezonowe połączenie do Podgoricy. W sumie w sezonie letnim LOT będzie oferował aż 12 połączeń na Bałkany.

Podgorica to kierunek, który pojawia się w sezonowej siatce LOT już kolejny rok z rzędu, za to Skopje to zupełnie nowe połączenie. Rejsy do stolicy Macedonii narodowy przewoźnik będzie wykonywał codziennie, oprócz niedziel. Z kolei do stolicy Czarnogóry samoloty LOT będą latały 6 razy w tygodniu (każdego dnia, oprócz środy). Połączenia będą realizowane Embraerami 170 i 175, które zabierają na pokład od 70 do 82 pasażerów.

W sumie LOT obsługuje już 12 kierunków na Bałkanach. Oprócz Skopje i Podgoricy, w ofercie przewoźnika na sezon letni znajdują się też rejsy do: Dubrownika (sześć lotów tygodniowo od maja), Zagrzebia (w sezonie letnim 14 lotów tygodniowo), Splitu (dwa rejsy w tygodniu), Puli (jeden rejs w tygodniu), Zadaru (dwa rejsy w tygodniu), Belgradu (wzrost częstotliwości z 9 do 11 lotów tygodniowo), Lublany (7 połączeń tygodniowo), Sofii (19 rejsów tygodniowo), Bukaresztu (3 loty dziennie) i Kluż-Napoki (6 rejsów tygodniowo).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Najtańszy RT za 830 PLN... Jak to się mówi na fizyce: kierunek dobry, tylko zwrot nie ten ;)
GUCIO HAPONEN, 7 lutego 2018, 1:08 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Na dziś 830, w kwietniu za 500.
Łukasz Pleban, 7 lutego 2018, 13:28 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »