Fly4free.pl

Aż 4 nowe trasy z Krakowa. Wśród nich prawdopodobny hit tego lata

wybrzeze albanii
Foto: Aleksander Todorovic / Shutterstock

Krakowskie lotnisko pochwaliło się, że już niebawem w stolicy Małopolski zagoszczą cztery nowe połączenia od LOT. Pasażerowie będą mogli wybrać się bezpośrednio na Rodos i Korfu, a także do Dubrownika w Chorwacji i Tirany w Albanii.

Wszystkie cztery nowe trasy będzie realizował LOT w ramach znanej i lubianej już akcji #LOTnaWakacje. Pierwsze loty odbędą się już w czerwcu i będą realizowane do przełomu września i października – tak by nawet ci, którzy wolą podróżować poza szczytem sezonu mogli z nich skorzystać.

Wśród nowości na pasażerów czekają dwa greckie kierunki – na uwielbiane przez Polaków Rodos (od 19 czerwca) i urokliwe Korfu (od 20 czerwca). A także do chorwackiego Dubrownika (od 19 czerwca) i albańskiej Tirany (od 18 czerwca).

Każdy z tych lotów będzie odbywał się raz w tygodniu: Rodos i Dubrownik w soboty, Korfu w niedziele, a Tirana w piątki. Bilety na wszystkie trasy są już dostępne w sprzedaży.

Choć wszystkie zapowiedziane kierunki to trasy typowo wakacyjne, niewątpliwym hitem jest Tirana. Albania jest bowiem jednym z nielicznych krajów, które utrzymują bezproblemowy wjazd dla Polaków. Nie musimy robić ani testów na koronawirusa ani poddawać się kwarantannie. Jedyne czego brakowało do pełni szczęścia to sensowne połączenia lotnicze. Jedno z nich pojawi się właśnie w Krakowie.

To nie jedyne nowości od LOT-u, które zostały dzisiaj ogłoszone. Zaledwie kilka godzin temu potwierdziły się nasze informacje, że narodowy przewoźnik uruchomi trasę do Dubaju.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »