PLL LOT: Tanie loty do Los Angeles z Warszawy za 25.000 mil + 667 PLN

667 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Sean Pavone, shutterstock.com

W najMILszym poniedziałku macie okazję zarezerwowania przelotów w promocyjnych stawkach milowych. Za bilety nagrody w programie lojalnościowym Miles&More z Warszawy do Los Angeles będziecie musieli zapłacić 25 tys. mil oraz 667 PLN podatków

Poza Los Angeles, w takiej samej stawce milowej kupicie bilety do Chicago + 667 PLN podatków lub Toronto + 613 PLN podatków. Do Tokio polecicie za 35 tys. mil. Na Bliski Wschód udacie się za 20 000 mil, a loty po Europie czy kraju dostępne są za 7 000 mil. Pamiętajcie, że do zapłaty zostaną jeszcze podatki, które różnią się w zależności od kierunku.

Bilety możecie zamawiać wyłącznie telefonicznie pod numerem: +48 (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym. Bilety w promocyjnych stawkach możecie rezerwować na podróże do 29 kwietnia 2018 r.

Więcej informacji znajdziecie na dedykowanej stronie LOTu.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

Przedłużony weekend w Wilnie za 321 PLN

6 godzin temu