Fly4free.pl

Londyn okołoweekendowo: tanie loty z Olsztyna za 83 PLN

Foto: s4svisuals, Shutterstock
Dobra okazja na krótką podróż do Londynu. Za przeloty załacicie jedynie 83 PLN.

Londyn na krótki wypad? Czemu nie! Na herbatę, na zakupy, na intensywne zwiedzanie metropolii, która ma bardzo wiele do zaoferowania. Zabytki, muzea i inne ośrodki kultury, parki rekreacyjne, dzielnice finansowe – to wszystko znajdziecie w tym wyjątkowym mieście nad Tamizą. Polecam, nie wrócicie zawiedzeni, a na miejscu na pewno nie będziecie się nudzić!

LOTY

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club.

NOCLEGI

Pamiętajcie o rezerwacji noclegów:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
po wczorajszym zamachy w Londynie dokonanym przez wyznaaawcie allahchaa moglibyście dać sobie spokój z propozycja lotów do Londynu.
Piotrek, 4 czerwca 2017, 10:44 | odpowiedz
Piotrek po wczorajszym zamachy w Londynie dokonanym przez wyznaaawcie allahchaa moglibyście dać sobie spokój z propozycja lotów do Londynu.
Nie dajmy sie zwariować, bo fly4free musiałoby 3/4 destynacji nie promować w Europie zachodniej bo są celami potencjalnych ataków. No może ewentualnie szanowna redakcja mogłaby darowąc sobie promowanie Egiptu, Tunezji, Maroka . Chociaż i tak znajdą sie ID-ci! którzy tam w tym roku pojadą
Sucz, 4 czerwca 2017, 10:53 | odpowiedz
chwile wcześniej były tu 3 komentarze, gdzie jest nr 3? cenzurujecie i kasujecie?
Darek, 4 czerwca 2017, 12:29 | odpowiedz
> Dobra okazja na krótką podróż do Londynu no świetna XD
londynczyk, 4 czerwca 2017, 13:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »