Fly4free.pl

Lizbona i Madera w jednej podróży z Gdańska za 352 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin, Shutterstock
Odwiedźcie podczas jednej podróży portugalską stolicę oraz wyspę leżącą na Oceanie Atlantyckim. W obu tytułowych miejscach spędzicie po kilka dni, a za 4 bezpośrednie loty zapłacicie 352 PLN.

Lizbona – brama do Atlantyku. Druga najstarsza stolica Europy (po Atenach). Dom wielkich odkrywców jak Magellan i Vasco Da Gama. Miasto przepełnione jest wspaniałą architekturą i mnóstwem ciekawych atrakcji. Klasztor Hieronimitów, Torre de belem, niesamowite oceanarium to tylko niektóre z nich. Blisko miasta znajdziecie wiele piaszczystych plaż. Nie zapomnijcie o przejażdżce żółtym tramwajem o numerze 28, mknącym po wąskich i czasem stromych ulicach. To niezapomniana przygoda!


Foto: Sean Pavone, shutterstock

Odwiedźcie spektakularną Maderę, nazywana też „ogrodem Atlantyku” z niezwykłą przyrodą i setkami kilometrów tras spacerowych. Jej łagodny klimat i różnorodność krajobrazu przyciąga turystów z całego świata. To prawdziwy zielony, podzwrotnikowy raj. Dla najbardziej aktywnych polecam trekking po lewadach oraz wycieczkę na najwyższy szczyt – Pico Ruivo z którego widoki zapierają dech w piersi. Skuście się również na nurkowanie w tajemniczych wodach Atlantyku. Jeśli nie macie lęku wysokości to polecam Wam przejechać się wzdłuż stromych klifów, jedną z kilku kolejek (zwanych Teleferico). Dla smakoszy na miejscu czekają tropikalne owoce, warzywa i smaczna lokalna kuchnia, której koniecznie musicie spróbować. Miłośnicy mocniejszych trunków – koniecznie skosztujcie unikalnego wina, które nosi tą samą nazwę jak wyspa – Madera produkowanym od przeszło 300 lat. Co musicie zobaczyć? Na pewno Funchal – piękna stolica i jednocześnie największe miasto na wyspie.


Foto: Anna Lurye, shutterstock

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

LOTY

Plan podroży:

Wizz Air | Gdańsk 18:05 – Lizbona 21:20 | 64 PLN (WDC) | 13 stycznia
easyJet | Lizbona 18:55 – Madera 20:45 | 124 PLN | 16 stycznia
easyJet | Madera 15:05 – Lizbona 16:45 | 20 stycznia
Wizz Air | Lizbona 21:55 – Gdańsk 02:55 | 164 PLN (WDC) | 20 stycznia

Kliknij i zarezerwuj loty z Gdańska do Lizbony i z powrotem

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

Kliknij i zarezerwuj loty z Lizbony na Maderę i z powrotem

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

Najtańsze przeloty dostępne są dla osób z wykupionym Wizz Discount Club, a w podróż do Portugalii bez dodatkowych kosztów udacie się z bagażem podręcznym 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W portugalskiej stolicy proponuję Wam zakwaterowanie w House of São Bento 162 PLN/pokój za noc.

Natomiast na Maderze proponuję Wam pobyt w Pensão Astória ze śniadaniem za 107 PLN/pokój za noc.

Podpowiadamy, co robić na Maderze:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »