Fly4free.pl

Liga Mistrzów: Inter Mediolan – Borussia Dortmund z Warszawy za 630 PLN. Loty, nocleg, bilet

630 PLN
Oferta wyprzedana
Mediolan San siro
Foto: Albo / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pod koniec października proponuję wam wyjazd do Mediolanu na mecz 3 kolejki Ligi Mistrzów.

Spotkanie pomiędzy Interem a Borussią odbędzie się 23 października o 21:00 na stadionie San Siro. Za wejściówkę każdy z was zapłacić będzie musiał 285 PLN. Przelot z Warszawy do Mediolanu Bergamo (23-24.10) kosztować was będzie 158 PLN (248 PLN bez WDC) za osobę. Do Włoch udacie się linią Wizz Air z bagażem podręcznym wliczonym w cenę biletu. Zakwaterowanie na jedną noc w hotelu to wydatek 268 PLN/2 osoby.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Spod lotniska w Bergamo do Mediolanu, na przystanek przy głównym dworcu – Centrale, dojedziecie autobusem firmy OrioShuttle. Za przejazd w obie strony każdy z was zapłaci 12 EUR (ok. 53 PLN).

W Mediolanie proponuję wam spędzenie jednej nocy w hotelu Astra. Znajduje się on w odległości 160 metrów od stacji metra Turro oraz 2.2 km od głównego dworca – Centrale. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Za wejściówkę na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Interem Mediolan a Borussią Dortmund zapłacicie 65 EUR/osobę (ok. 285 PLN). Bilety do kupienia są na oficjalnej stronie klubu z Mediolanu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »