Fly4free.pl

Legoland czy wioska Muminków? Wakacyjne loty do Turku i Billund z Gdańska od 83 PLN

Oferta wyprzedana
Muminki turku
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Khsve, Shutterstock
Sprawcie radość swoim pociechom i zabierzcie je latem do duńskiego Legolandu lub fińskiego Świata Muminków. To doskonałe ukoronowanie wakacji!.

Duński Legoland jest najstarszym parkiem wśród wszystkich Legolandów. Co roku miejsce to odwiedzane jest, przez ponad 2 miliony turystów z całego świata. To fascynująca kraina stworzona z 65 milionów klocków. Na miejscu czeka ponad 50 ekscytujących atrakcji oraz mnóstwo zabawnych chwil.

legoland

Foto: Anna Soelberg, Shutterstock

LOTY

GDAŃSK – TURKU – GDAŃSK

rezerwacja lotów z gdańska do turku

GDAŃSK – BILLUND – GDAŃSK

rezerwacja lotów z gdańska do billund

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg. Najniższe ceny dostępne są dla członków Wizz Discount Club.

NOCLEGI

Naantali Family Hotel jest położony 4 minuty spacerem od plaży, w odległości 20 minut jazdy od Turku. Obiekt oferuje darmowy parking oraz kuchnia do dyspozycji gości. Wioska Świat Muminków znajduje się 1,5 km od hotelu. Goście mogą także korzystać z sauny i spa zlokalizowanych w sąsiednim hotelu.

Naantali Family Hotel - Hostel

AUTO

Zyskajcie niezależność i wypożyczcie samochód.

wynajem auta turku

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Już raz w komentarzach wyczytałem, że Wioska Muminków nie jest cały czas otwarta, więc dobrze by było w takich artykułach podawać, bo może być zdziwienie. sam nie podam bo zainteresowany nie jestem ale wiem, ze ktos już ostrzegał że nie przez cały rok czynne
DonCorrado, 24 lutego 2018, 13:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »