Fly4free.pl

Leć w wakacje do Włoch (Kampania). Bilety z Gdańska za 258 PLN

Foto: JeniFoto, Shutterstock
Atrakcyjna cena za loty do obfitującej w piękne krajobrazy Kampanii, a konkretnie do Neapolu, w środku sezonu wakacyjnego. Jeśli nie chcecie, aby ktoś Wam sprzątnął bilety sprzed nosa, to radzę szybko wyciągać kartę płatniczą.

Będąc w Neapolu koniecznie musicie wybrać się na wycieczkę na Wezuwiusz oraz zwiedzić okoliczne Pompeje. W samym sercu miasta znajdziecie wiele budowli w postaci zamków jak Castel Nuovo, Castel dell’Ovo czy Castel Sant’Elmo z którego rozpościera się przepiękna panorama miasta. Neapol to dobra baza wypadowa na jedną z okolicznych wysp jak Ischia, Procida czy Capri. Nie zapomnijcie, że włochy to doskonała kuchnia. W Neapolu koniecznie spróbujcie pizzy neapolitańskiej, a jeśli jesteście łasuchami to polecam spróbować lokalnego ciastka Sfogiatelle.

LOTY

Przeloty dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe), a w podróż możecie zabrać dwa bagaże podręczne o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

496 PLN za 4 noclegi dla 2 osób w lipcu. Dobra cena!

AUTO

Wypożycz samochód i zwiedzaj wygodnie Kampanię:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
a poznań kiedy?
kiedy, 16 lutego 2017, 16:48 | odpowiedz
A jaka tam jest tam temperatura? Hehe
mlodylotnik, 16 lutego 2017, 19:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »