Fly4free.pl

Leć w bardzo dobrej cenie na Sycylię – bilety z Katowic od 108 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: laraslk, Shutterstock
(Aktualizacja) Przedstawiam propozycję tanich lotów do Włoch. Będzie co zwiedzać a słońca nie powinno zabraknąć. Do wyboru jest sporo terminów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Sycylia jest największą włoską i zarazem europejską wyspą Morza Śródziemnego. Bujna roślinność, idylliczne zatoczki, pyszne jedzenie – to wszystko czeka na Was na miejscu. Na deser bajeczne widoki gór „schodzących” prosto do morza. No i nie zapomnijcie „spotkać” na swojej drodze wulkanu Etna. Udanej podróży!

LOTY

Terminy dostępne od przełomu listopada/grudnia do stycznia 2018 r:

Kup bilety w terminie 2 – 9 grudnia:

Kup bilety w terminie 20 – 27 stycznia:

Na Sycylię bez dodatkowych kosztów lecicie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg. Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla osób posiadających wykupione konto Wizz Discount Club.

NOCLEGI

W przykładowym terminie 2 – 9 grudnia proponuję zatrzymać się w Il Maggese House. Za spędzoną tam noc dla 2 osób przyjdzie Wam zapłacić 203 PLN. Obiekt jest usytuowany w samym sercu Katanii, 500 metrów od placu Piazza Duomo. Na miejscu goście mają do dyspozycji restaurację, bar oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

AUTO

Rozważcie również wypożyczenie samochodu, które ułatwi Wam zwiedzanie wyspy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »