Fly4free.pl

Leć tanio na weekend do Edynburga z Katowic za 112 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: vichie81, Shutterstock.com
Co powiecie na city - break do szkockiej stolicy w terminie piątek - niedziela? Znalazłem dla Was bilety w dobrej cenie. Warto skorzystać i odwiedzić to zachwycające miasto.

Edynburg to stolica Szkocji, przez wielu uważany za najpiękniejsze miasto kraju. Estetyczna, bajkowa wręcz zabudowa, darmowe muzea, liczne wzniesienia i punkty widokowe wewnątrz miasta nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat.

LOTY

Terminy dostępne od stycznia do lutego:

Kup bilety w terminie 12 – 14 stycznia

Kup bilety w terminie 2 – 4 lutego

Podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

NOCLEGI

W Edynburgu proponuję zatrzymać się w znanej sieci hoteli Holiday Inn. Za pobyt w Holiday Inn Express Edinburgh – Waterfront przyjdzie Wam zapłacić 213 PLN (2 osoby/noc). Hotel położony jest w starej dzielnicy portowej Leith. Ulica Princes Street, dworzec kolejowy Edinburgh Waverley i centrum miasta usytuowane są nieco ponad 3 km od obiektu. W cenie wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Powrót 25.02 już podrożał.Po 56 były aż dwa.
Ves123, 23 października 2017, 14:20 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »