Fly4free.pl

Leć na weekend do Londynu za 219 PLN (bilety z Gdańska + nocleg ze śniadaniem + transfery)

Oferta wyprzedana
Foto: ESB Professional, Shutterstock
Mam dla Was propozycję londyńskiego city breaku w terminie sobota - niedziela, co wiąże się z brakiem potrzeby brania urlopu. Loty z Gdańska w dwie strony, transfery z/na lotnisko oraz nocleg w hotelu Ibis.

Londyn na weekend? Czemu nie! Na herbatę, na zakupy, na intensywne zwiedzanie metropolii, która ma bardzo wiele do zaoferowania. Zabytki, muzea i inne ośrodki kultury, parki rekreacyjne, dzielnice finansowe – to wszystko znajdziecie w tym wyjątkowym mieście nad Tamizą.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Londyn z Gdańska (13 – 14 stycznia) za 166 PLN/2 osoby (83 PLN/osoba)
  • Nocleg ze śniadaniem w ibis London Earls Court za 235 PLN/2 osoby (117.5 PLN/osoba)
  • Transfer z lotniska do miasta i z powrotem za 7.8 GBP/2 osoby (ok. 37 PLN/2 osoby) (ok. 18 PLN/osoba).

SUMA: 438 PLN/2 osoby (219 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób:

tanie loty do Londynu

Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club, a zapłacicie za nie dowolną kartą płatniczą. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

TRANSFERY

Transfer na trasie lotnisko Londyn Luton – Londyn – Londyn Luton lotnisko w cenie 7.8 GBP/2 osoby (ok. 37 PLN) zarezerwujecie na stronie easybus.com.

NOCLEG

W Londynie proponuję Wam zakwaterowanie (korzystając z aktualnej promocji sieci hoteli Accor) w ibis London Earls Court. Za pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w terminie 13 – 14 stycznia zapłacicie 235 PLN. Obiekt położony jest ok. 5 km od centrum Londynu. Hotel ibis London Earls Court jest oddalony o kilka minut spacerem od obsługującej pociągi linii District line stacji metra West Brompton (położonej w 2. strefie biletowej). Po przejściu na stronę promocji, obiekt należy wyszukać ręcznie.

noclegi w Londynie, tanie noclegi w Londynie

Darmowe atrakcje Londynu, które z pewnością Was zainteresują:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »