Fly4free.pl

Lato w Złotych Piaskach: all inclusive w 4* hotelu przy plaży od 1880 PLN. Wylot z 4 miast

Berlin Golden Beach
Foto: booking.com
od
1880 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
22.06.2021 - 29.06.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przywitajcie tegoroczne wakacje w Złotych Piaskach – bułgarskim kurorcie na wybrzeżu Morza Czarnego. Ze względu na swoją czystość tutejsza plaża została odznaczona prestiżową europejską nagrodą ekologiczną – Błękitną Flagą!

4* hotel Berlin Golden Beach, w którym się zatrzymacie, położony jest przy samej plaży w kurorcie Złote Piaski. Serwis plażowy jest w cenie! Do waszej dyspozycji będzie również basen oraz brodzik dla dzieci. Wszystkie pokoje dysponują balkonem i wyposażone są w minibar oraz prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

„Hotel Berlin Golden Beach okazał się wspaniałym wyborem na spędzenie urlopu. W rzeczywistości warunki hotelowe są znacznie lepsze niż prezentowane zdjęcia w ofercie. Pokoje przestronne, czyściutkie, wszystko zadbane. W pokoju lodówka, zlew, płyta indukcyjna, toaletka z lustrem, duża ilość szafek i szaf. Jeśli chodzi o jedzenie to ilości bardzo duże i każdy znalazł coś dla siebie. Na plus było bardzo dużo owoców i warzyw oraz regionalnych ciast. Plaża czyściutka, ilość leżaków wystarczająca.” – rekomenduje klient biura podróży Rainbow.

Termin podróży: 22-29 czerwca
Wylot z: Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w bulgarii

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Berlin Golden Beach
Foto: booking.com
Berlin Golden Beach
Foto: booking.com
Berlin Golden Beach
Foto: booking.com

Co oferuje okolica?

W czerwcu w Bułgarii czeka was ponad 20°C i dużo słońca. Złote Piaski, w których będziecie wypoczywać, to typowo turystyczny kurort, jednak w okolicy będziecie mogli zrobić więcej, niż tylko relaksować się na plaży oraz korzystać z bogatego życia towarzyskiego.

Szczególnie polecam wybrać się do pobliskiej Warny – to jedno z najstarszych miast w Bułgarii i w całej Europie. O jej bogatej historii świadczą liczne zabytki: Katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, kompleks rzymskich łaźni oraz muzeum archeologiczne. Znajdziecie tam również polski akcent – mauzoleum Władysława III Warneńczyka.

Nieco dalej możecie zobaczyć niezwykle ciekawe formy skalne, które wyrzeźbiła natura. Co ważne, wejście do Kamiennego Lasu jest bezpłatne!

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu podróżując do Bułgarii będziecie potrzebowali testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem, wykonanym nie wcześniej niż 72h przed planowaną podróżą. Z tego obowiązku zwolnione są osoby zaszczepione (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od ilości wymaganych dawek) oraz ozdrowieńcy. Więcej na ten temat dowiecie się pod tym linkiem.

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Bułgarii przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • W podróż wystarczy zabrać dowód osobisty!

  • TOP 10 atrakcji w okolicy Warny, które warto zobaczyć.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »